Doba korone

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Korona evoluira u jednom posve nepredviđenom pravcu. :) Po novom, ako imate proliv, to je Korona. Možda!
Ne znam više kaj da mislim. Preventivno su me bili poslali 14 dana u samoizolaciju. Samo zato kaj sam se vratil iz inozemstva. Provel sam ih na tavanu kaj bedak.
Znam čoveka koju ju je prebolil i nije tak bezazleno bilo. Nije završil na repiratoru, ali je na kisku.
Sad je to prešlo u neku sprdnju. Trbušne tegobe? Zabrana plesanja na svadbi? Uskoro bu maska na dupe i samoizolacija na WC-u. Nemrem više pratit oko toga niš. Postalo mi je glupo i ne znam kaj da mislim o svemu.
 

Cutac

Prèkaroš
Ja se kod korone bojim samo samoizolacije.
Ak se zarazim, il ću preživit, il krepat, dođe mi na isto, bitno samo da 14 dana zdrav ne moram biti zatvoren. Onda ću prolupat, a to je gore nego da krepam.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Gušica-19
Hripavac (pertussis) i sušica (tuberkuloza) su isto onomatopejske imenice, pa su ukorijenjene i nisu predmet sprdnje. ;) Meni je ok da se jezik razvija i živi.
Pitanje je samo zašto imamo aktivnu potrebu smišljati "vlastite" riječi. Je li to neka vrsta protestnog antiglobalizma ili nepresušnog poriva da se istaknemo kako nismo (bili) Jugoslaveni. :)
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
udna tuljica
To je stara horvatska rieč za prezervativ, odnosno izlučevni sačuvnik. :) Čak san bez guglanja odma zna. SAd kad bi doša na trafiku, pa pita dvi kutje udnih tuljica, žena bi me poslala vjerojatno u dućan "More", odjel Oprema za ribolov
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Haha, znan za taj dokumentarac ny YT. Priča je toliko bizarna, ali bi imala potencijala da voditelj nije teška tragedija od talenta.
Pokojni Joško Martinović bi od ovog napravija senzaciju: grupa starih momaka, negdi iza devet sela, šije vunene prezervative da ih štite od zime. :)
 

Milosh

Test
Svako ima svoje mišljenje, ali po mom Jovan Memedović je izuzetan kao čovjek, a to se osjeti i u emisijama. Pogledao sam barem 200 njegovih emisija. Možda nije senzacionalan voditelj kao neki popularni, ali ima nešto svoje.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh