Doba korone

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Radi posla moram znat zbrajanje, ali bome ovaj drugi dio tvrdnje nikako skužit...
 

charllie

Active member
Pa dobra strana,mali predah za majcicu zemlju,tj.da se malo resetiramo od globalizma i potrosackog drustva,mozda vratimo tvornice iz Kine natrag u Europu.Osobna higijena porasla,smanjio se interes za krcmama itd..
 

Franz

Well-known member
U Grčkoj:

"Kako su bordeli širom zemlje ponovno otvoreni u ponedjeljak, epidemiološka pravila diktiraju uporabu maski, učestalo mijenjanje posteljine, isključivo bezgotovinsko plaćanje i obavezno bilježenje osobnih podataka klijenata. "


Bezgotovinsko plaćanje je definitivno top mjera u zaštiti zdravlja nakon kurvanja.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Otvorene su, al ja iz Neuma ako uđem moram 14dana u karantenu! Neum je jedina općina u BiH koja još nema niti jedan zabilježen slučaj Covida 19
Paradoks je da iz hrvatske prolaze kroz Neum slobodno za Dbk i obratno a svi stanu kupit cigare, usut gorivo i pojest nešto u pekari, a ja nesmijem proć npr preko Mtk u Čapljinu 😎
Post je automatski spojen:

Edit: ...ovom odlukom postat ćemo svjetsko žarište br.1 😷
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Paradoks je da iz hrvatske prolaze kroz Neum slobodno za Dbk i obratno a svi stanu kupit cigare, usut gorivo i pojest nešto u pekari,
Kako vaš mup kontrolira strane puntnike u tranzitu i nije pretjerano naš problem.

a ja nesmijem proć npr preko Mtk u Čapljinu 😎
Koliko ja znam - smiješ, tranzit kroz zemlju je dozvoljen.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Otvorene su, al ja iz Neuma ako uđem moram 14dana u karantenu! Neum je jedina općina u BiH koja još nema niti jedan zabilježen slučaj Covida 19
Paradoks je da iz hrvatske prolaze kroz Neum slobodno za Dbk i obratno a svi stanu kupit cigare, usut gorivo i pojest nešto u pekari, a ja nesmijem proć npr preko Mtk u Čapljinu
Čita san nedavno kako je Hrvoje Hitrec (autor Smogovaca) reka da bi Neum tribalo anektirati. :) Kakva su vrimena, još bi se vi iz Neuma mogli probudit ispod EU zastave. :D Ne da mi se sad googlat priko mobitela. Ako te zanima tekst se zove Opet Zagreb izgleda tužno. Ili tako nešto. Ne moš promašit. :)
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh