• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Citroeni u oglasima (stara tema)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Kanader

Active member
Zato što znači da auto i ne prodaješ već samo zauzimaš mjesto u besplatnom oglasniku.
Ako je auto dugo u oglasniku znači da trebaš spustiti cijenu.
Ako želiš da ti se slika auta vidi na internetu uljučiš se u forum određenog proizvođača i otvoriš svoju temu u garaži.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Zato što znači da auto i ne prodaješ već samo zauzimaš mjesto u besplatnom oglasniku.
:)

Misteriozan je fenomen kojeg si spomenuo. Nedavno sam ga spoznao i još nisam dokučio motive. Mogu čak reći da me intrigira. Naime, iako i dalje mislim da se u HR oglasnicima jako teško može naći pristojan rabljeni, nedavno sam, pomažući prijatelju, nazivao brojeve iz oglasnika. Desetak njih. Èak dvojica su mi, odmah nakon što sam objasnio radi čega zovem, brzo objasnila kako "auto zapravo nije na prodaju", već da su "oglas objavili tek tako". :shock:
Na ovom malenom uzorku nazvanih, čak 20 posto njih se zapravo ne prodaje. Kud ide ovaj svijet.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ne kužim što je čudno. Ništa te ne košta držat auto iznad cijene u oglasu, makar aktivno ne prodavao auto. Nikad neznaš kad će se ribica upecat...
I naravno ako te netko zove i skida cijenu, rečeš kako je, nije mi ga sila prodat i bok. Ako pak zagrize - super.
 

igor

New member
Istina i bog ja nađem oglas za ax-a isteko naravno, nazovem frajera kad ono nezna jel bi prodo mora pitat staroga stari kaže prodaje se dođem vidim auto no njima to nije sila prodat i ne pušta ni lipe makar sam ja detektiro par kvarova na autu :confused:
 

Dalibor

Dado Tornado
^^^
ovo što igor piše, tako sam bio zainteresiran za jednu lanciu dedru karavan,
prodavala se godinu dana kada sam ja bio zainteresiran, da bi nakon dvije godine napokon pala cijena,
zadnje što sam gledao prije par mjesi još je bila u oglasniku, samo se sada cijena napokon spustila 70%,
ali sigurno je još uvijek na njuškalu, sada već nekoliko godina.
a najgore od svega što auto stoji svo to vrijeme...
 

mamut

C5
Donator foruma
Pozdrav momci, evo da ne otvaram svoju temu poslužit ću se ovom, ako mora ić u novu temu javite :)

Enivej baš sam u fazi nabavke prvog auta i zapeo sam za C5. A javljam se jer sam malo pregledao forum i tražim nekoga da mi da savjet. ova dva modela nalazim

prvi

http://www.transauto.hr/detalji/osobna-vozila/citroen-c5-1.6-hdi-busines-navigacija-810

http://www.njuskalo.hr/auti/citroen-c5-1.6-hdi-oglas-14753711

drugi

http://www.transauto.hr/detalji/osobna-vozila/citroen-c5-1.6-hdi-1011

http://www.njuskalo.hr/auti/citroen-c5-1.6-hdi-automatik-navigacija-oglas-15819589


Svi mi više manje savjetuju ''nemoj automatik'' to će ti krepat bla bla, ne padam na to, al opet..ako nmožete još može pomoći savjetom na ove modele, za sad se informiram ali ta dva su cijenom za sada u užem krugu


Ja ovako razmišljam, možda bih se malo protegnuo za ''skuplji'' model, ima manje kilometara i godinu dana je noviji pa eto..danas sam sjedio u njima, savršenstvo osjećaj :D

Hvala unaprijed na savjetima :)
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Za konkretne modele te ozbiljnije mogu savjetovati samo bivši vlasnici. :)
Uopćeno govoreći, iz osobnih dojmova, mogu kazati da mi je 80 kW premalo na tom autu, a ne govorim o jurnjavi. Ok, vjerojatno će se naći netko s drugačijim iskustvom.
Drugo, uvijek je atraktivnijima varijanata s manje kilometara. Ovaj od 80tkm bio bi moj izbor, ali te može smetati automatik. Njega ti je najbolje isprobati, jer u nekim situacijama zna biti "spor". Npr. nailaziš na uzbrdicu, a ne dodaš gasa, on često zna ostati u višoj, itd. To opet može biti do stila vožnje i očekivanja. Inače radi sasvim fino. Nije nepouzdan. U svakoms lučaju nije VTR. :)

Od eventualnih mušica koje te mogu i ne moraju čekati, forum ti je enciklopedija iskustava. To si vjerojatno već vidio. :angel:
 

mamut

C5
Donator foruma
Evo kako sam ja ovo ubiti postao prije 3 dana ali tek su sada odobrili ja sam već odmakao u pregovorima i sutra idem u ovlašteni servis da ga stave na komp i pregledaju (šef citroen servisa je prijatelj od starog pa će dat sve od sebe)

radi se o modelu skupljem, noviji je, ima manje km i automatic je, to mi se nekako dopalo sveukupno

par slikica







tepih ovaj ide odmah van, inače je stanje stvarno mint kak bi se reklo, osim taj tepih poderani koji se tamo našao :D
 

Wuki

Novi èlan
Ako si već krenuo s kupnjom ne bih htio biti netko tko će te "skretati" ili davati previše informacija koje će te odvesti u veće nedoumice.Ja sam kupio u Trans Autu C5 u šestom mjesecu prošle godine i super zadovoljan sam s autom.ovaj sa slike je bio tamo i kad sam ja kupovao znači 8-9 mjeseci je već tamo i iz uvoza je.to naravno ne znači ništa loše,ali čisto da znaš.ja sam vozio c5 od 08- i 1.6 hdi i 2.0hdi automatike i manualce.osobno 1.6 po meni"ne leži" dobro tom autu ipak je to velik i težak auto,ali naravno sve ovisi gdje i koliko ćeš ga koristiti.u svakom slučaju sretno s kupovinom.
 

mamut

C5
Donator foruma
hvala na info, odradio danas dijagnostiku u ovlaštenom citroenu i digli ga na dizalicu, dečki u citroen servisu su vrlo zadovoljni i garantiraju da kilometri nisu dirani, i preko broja šasije i preko dijagnostike su dobili 80k kilometara. hebat ga to što je stajao tamo neznam jel krucijalno loše ili to nema veze, sigurno je bar probne vožnje radio ali neznam sad trebam li brinuti oko toga

ostatak je sve ok, malo ga cimnut za cijenu i voila :D
 

vborovic

C5 modifikator
Da je htio takvoga, bi ga kupio ... uostalom, veće felge si uvijek može nabaviti, bitno da ostatak auta funkcionira kako spada (ili očekuje)
 

mamut

C5
Donator foruma
Ivan, ovo na njemu su ljetne gume i s time se prodaje, to mi je čak i bolje jer valjda neće bit snijega sad baš ako ga uzmem :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ivan, ovo na njemu su ljetne gume i s time se prodaje, to mi je čak i bolje jer valjda neće bit snijega sad baš ako ga uzmem
Ako tebi paše super... ja bi ih osobno *ebao oko tih felgi, pošto su orginalne očito prodane sa strane, bar bi probao spustit cijenu pošto auto nije u kompletu.
Tepih mi je isto sumnjiv, nisam baš vdio toliko raspadnutih na 80tkm. Moji origigi tekstilni tepisi su u smeću završili sa preko 150tkm, bez rupa i bolje su od ovog izgledali.
I tak, budi oprezan.
 

mamut

C5
Donator foruma
bez brige već sam zbog toga što si naveo sve pripremio u dogovoru oko cijene, u pregovorima će svakkao bit da mi skinu s nekog drugog felge i to je to

tepih mi kaže šogor koji se bavi autodijelovim točnije turbinama da ima za 250kn čitav kompelt gumenih za citroena u P.A dijelovima u Vukovarskoj pa neću za to stvarat probleme :D

još sam u pregovorima oko cinene, ipak moram uložit u plčočice na kočnicama i vjerojatno diskovi, pa se nadam nekakvom finom popustu da pokrije to
 

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
Malo offtopic, ali me zanima...

Koja je to fora da sve/velika većina autokuća prodaje aute bez ikakvih tepiha? Možda nešto krivo shvaćam, al da nema one neke najobičnije barem nije mi u redu...nego stave svoje 'promo' papire sa slikom đona br. 48. Za nove aute mogu još skužit, ali rabljene...
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh