• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Citroeni u oglasima (stara tema)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Zdravo-Mario... :) Ova prva (ST) je u Njušilu, ako me mozak ne zeza, brat-bratu godinu dana. Pamtim je po fotografijama i tablicama. Općenito odudara od sve ponude po sređenosti. Barem izvana što se dâ vidjeti.
Osim ako možda ima novog vlasnika. Baš ju je netko u ovoj temi već zalijepo kao priliku i navodno je gledao i uživo. Treba je ići vidjeti.

O drugoj bi ti član JuraPZ mogao više reći. Možda je čak i njegova. :)
 

OrMar

New member
U principu bi u obzir došao i neki očuvani XM.
Ako je benzinac s ozbiljnom kubikažom, poželjan je plin, ali nije uvjet.
Važno mi je da nemam problema s limarijom slijedeće 2-3 godine, te da se ovjes i motor mogu dovesti u red te potom raditi kako spada neko vrijeme.
Èuo sam se s Jurom i naći ćemo se poslije podne.
 
Posljednje uređivanje:

borisZ

New member
Citroen Xantia 1,8 i 16V SX

Gledam ja taj auto u oglasniku(Xantiu) i sve je savršeno,osim što je auto '99. godište i navodno ima samo 99 i nešto sitno tisuća km. Meni to ne zvuči vjerovatno,a ako je to namješteno,šta je još? Što vi mislite o tome?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ništa... nema se puno što preko foruma mislit. Frend mi vozi Golfa iz 2006. s 60tkm.

Odvedi auto na pregled, uzmi ispis kilometraže sa tehničkog... nakon toga si možeš malo konkretnije mislit jel namješteno ili ne,
 

borisZ

New member
Citroen Xantia 1,8 i 16V SX

Ok,vidim ja da ste stručnjaci za temu,pa da ne okolišam,zanima me konkretno ovaj auto:http://www.njuskalo.hr/auti/citroen-xantia-1.8-16v-sx-oglas-16881887 Možda ko ima kaku preporuku,možda ovo čita i trenutni vlasnik,možda bivši,možda poštar... Meni se sviđa što vidim na slikama,i što piše u oglasu(naravno,ako odgovara stvarnoim stanju na terenu;)) pa bi ga možda otišo sutra i pogledati... Svaki komentar koji mi može pomoći je dobrodošao...
 

Matej2281

New member
svasta mozes naci dns ali fkt ljudi dns pretjeruju s cijenama , auto u raspadnom stanju prodaje za 10000 kn ja nezz jesam ja lud ili kaj ali sve odlazi u krivom smjeru
 

Peski1986

New member
Kaj se tiće malih kilometraže, šefica, tj. njezin stari ima golfa 5 na firmu, 09 i samo 12 tkm :O nisam vjerovaj dok nisam videl. Auto stoji u garaži i vozi se čisto da se prepelja iz jedne garaže u drugu po štraci od 3-4 km.
 

Kanader

Active member
Mi imamo polo iz 98.g. sa sigurnih i stopostotnih 90 000 km.
Moja Xantia je iz 2000 god. i ima sigurnih i 100% 155 000 km.
Polo ne prodajemo (mada ja najrađe bih jer mi ga je pun kufer -11 godina je kod nas), a Xantia je već imala par prilika otići od mene, ali nisam ju dao.
Nema šanse da ode za ovu kikiriki lovu.
Ako ova Xantia ( mislim da je od Jure-ova zelena , vidim na slici njegov XM u pozadini) ima 90 000 km nema se što mislit. Ja bih svoju prodao za duplo veću cijenu, a ima velim oko 155 000 km i samo je godinu dana mlađa.
Jasno da svaki auto treba pregledati prije kupnje. Ja više rabljene ne kupujem iz uvoza.
Bez ispisa s tehničkog niti ne razmišljam o kupnji.
Ja sam imao sreće kupiti je od prvog vlasnika koji ju je kupio novu u Zagrebu i kod njega je bila garažirana.
Nisam očekivao da će me toliko oduševiti jer od tako starog auta nisam očekivao puno. Malo pomalo dovela se u red i sad samo guštam.
Prvi mi je auto s hidralikom i neke stvari smo učinili preventivno i niti je to tako skupo ( istina nisam imao kvar ), ali bitna je preventiva.
 

OrMar

New member
Predmetnu xantiu s manje od 100.000 km zaista prodaje JuraPZ, išao sam je pogledati u subotu i Jura me uvjerio da auto vrijedi tih para. Ima dva manja oštećenja laka koja se ne vide na slikama (na krovu i na prednjoj haubi), stražnji branik je tako-tako, ali ništa što bi bilo bitno nekom tko nije picajzla.
Podizač vozačkog stakla te podešavanje vozačkog retrovizora iz kabine trenutno ne rade, ali pitanje je sata kad će to srediti.
U auto je, izgleda, stavljena tabla od drugog modela pa ima pokazivač temperature ulja koji nije u funkciji, a i pri davanju kontakta malo zatrepće lampica za prenisku razinu fluida u hidraulici - Jura kaže da taj model uopće nema senzor za to.
Auto fino pali, fino radi i odlično se vozi, iako sam ja (s pročitanih dosta pohvala hidraulici, a bez praktičnog iskustva s njom) možda učekivao da to preko zagrebačkih rupa klizi malo bešumnije. :)
Gume solidne, ljetnje.
Također, na autu bi trebalo zamijeniti zupčasti.

Moj osobni plan je primiti se prčkanja po jednom oldschool Audiju, a Xantiu imati za daily drivera, ali da bih ovo prvo pokrenuo, moram prodati sadašnji auto, tako da sam u stanju čekanja.
 

jurapz

New member
Je to je moja xantia, vozila je mama neko vrijeme, auto sa malo kilometara, sacuvan, svi zovu i pitaju zasto tako niska cijena:grin:
 

jurapz

New member
Nesto malo, ali ono sto bode u oci volan s1 sa airbagom, nema suvozacev airbag sto je nemoguce, znaci dobar udarac cim su zracni izletili, ostalo sve klasicno zapusteno sve se da srediti osim ovog sa limarijom:thinking:
 

Kanader

Active member
Bogme si dobro primjetio.:palac-gore:
Èak i izvana na slikama ne izgleda to loše složeno sprijeda.
Ali ovo se stvarno vidi. Sad nekog to ne smeta.
Mene sve smeta. Zato valjda i jesam toliko smeten.:D
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh