• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Citroeni u oglasima (stara tema)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

OrMar

New member
Još samo da dodam da je s vlasnikom te iz Splita gotovo nemoguće stupiti u kontakt. Ne javlja se na telefon, pa mi je poslao poruku da je na terenu i da će mi se javiti za vikend kad se vrati, pa se nije javio ... pa ga je zvao moj prijatelj iz Splita koji bi odmah pogledao auto...
Uglavnom, malo sam izgubio volju.
 

konaroast

Citroenist
Donator foruma
Ja sam isto gledao taj auto i stvarno je teško dobiti čovjeka. I na kraju smo se uspjeli čuti i tip je stvarno ok. Ne čini se kao muljator već su mu se promijenili prioriteti u životu i Xantia Activa mu stoji već 1,5g ispred mamine zgrade. I još jedna Turbo CT bez motora i sjedala. Prije se bavio šlep transportom.
Onda sam mu pisao sms za broj šasije da provjerim ovo što je JuraPZ rekao za airbag. Pa se nije javio. To je bilo pred cca 3 tjedna.
Zove on mene u petak, jer je imao moj broj od sms-a, da neka dođem po oba auta i da će ih prepisati i ostaviti mi broj tekućeg i neće me doći tražiti ako mu ne platim... Pojavila mu se obavijest od komunalnog pa je zato takav očaj.

Volan nije korektan jer se potrošila koža i premjestio je sa ove S1 sa sprženim motorom.

I sada gruntam ja cijeli vikend jer već imam dva auta doma, i odlučim se ipak ući u to. Nazovem ga u ponedjeljak i kaže da je oba auta odlaze u Sloveniju.

I to je kraj ove priče.

OrMar, možda je ova Jurina ipak bolji izbor...
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Brate mili, to je ono kao kad zakasniš minutu u kazalište i više te ne puste. :( Šteta. Volio bih da je ostala u HR.
 

daracc991

New member
ekipa eo uletilo mi je nesto,pa imam sanse zamjenit xantiu za berlinga furgona,teretnoga.
2007g.
1.6HDI 66kw
165000km
regan 1.g
http://www.njuskalo.hr/dostavna-vozila/citroen-berlingo-1.6-hdi-oglas-17259366
zamjena za moju xantiju

prvobitno mjenjam radi posla,jer mi treba tako nesto.

moze malo vise o modelu
malo sam kopo po netu,sve u svemu nije losa masinerija,osim sto ima nekakav filter,pa stopa ulje,ako se nemjenja cesto,od tog krecu kvarovi dalje,ovo ostlao jos prolazi.

eto ako moze par komentara,savjeta,sto mogu gledati pri kupnji i tako.
usput kako provjeriti stanje km na tehnickom,porukom?
eto hvala i pozz ekipa :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
A brda i doline imaš već o tom autu, tako da nema smisla u široko. Ako se dobro održava, dobro i ide :grin:
Nađi si neki servis u blizini gdje će ga pogledat, unaprijed sve dogovori da ne čekaš.
Što se kilometraže tiče, odeš u bilokoju STP sa autom ili bez njega, ali sa originalnom prometnom dozvolom i izdat će ti pregled kilometraže za 25kn.
 

OrMar

New member
Moja Alfa je konačno otišla jučer. To bi značilo da sad malo ozbiljnije kupujem auto. Budžet je mali; što manje, a max 10.000 Kn, s ti da spomenuta cifra mora uključivati registrirani auto na upotrebljivim zimskim gumama. Prednost mi imaju karavani, klima obavezna.

Od Citroena, virkam prema

https://www.njuskalo.hr/auti/citroen-xantia-break-1.9-x-td-oglas-17428714

https://www.njuskalo.hr/auti/citroen-xantia-break-2.0-hdi-sx-oglas-17613675

https://www.njuskalo.hr/auti/citroen-xsara-break-2.0-hdi-klima-oglas-17626651

http://www.njuskalo.hr/auti/citroen-zx-1.6-oglas-9513774

Sve informacije o tim autima, ili kakva druga sugestija su dobrodošle.
:)
 

Kanader

Active member
Prvi je jaaaaako dugo u ponudi. Vjerujem da je razlog nešto viša cijena.
Mene osobno bilo bi sram da mi se auto vrti godinu dana u oglasniku.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh