• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Citroeni u oglasima (stara tema)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

vborovic

C5 modifikator
Ovisi ... neki ih miču jer su ionako bili raspadnuti, a u pravilu pod ljepše izgleda nego tepih (u smislu da je u reprezentativnijem stanju) ... drugo, ne moraju popravljati/vraćati na mjesto tepihe nakon što netko "isproba" auto (osim kod tepiha koji su čvrsto pričvršćeni kopčama za pod) ... lakše je čistiti auto bez tepiha (i prodavači ih moraju tu i tamo održavati, ako ih žele prodati)
 

Dalibor

Dado Tornado
bilo je o tom XM-u pisanja na ovoj temi,
mislim da se dugo prodaje,
možda ga je netko i išao gledati pa napisao doživljaj,
prosurfaj temu
 

Randy5

Active member
Taj je auto na Njuškalu barem od ljeta prošle godine, već je onda bio neregistriran, cijena je cijelo vrijeme ista. Izgleda dobro, šteta što je slikan u sumrak. Meni se sviđao i onaj Devin, ali kad nisam mehaničar :(
 

HAL9000

New member
Idem ga pogledati drugi tjedan , zvao sam i deda neće spustiti ni lipe, kaže ne valja akumulator a da je sve ostalo ok.
Kaže da je kod njega 3 godine, od toga zadnju godinu neregistriran.
nisam ni ja mehaničar, to je skoro must za XM-a .
Na prvu vidim da je volan od Serie 2 , ne može nikako biti originalan, volan sa 1 krakom bi bio obavezan za moj pojam XM-a .
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Evo ti oglasa od prije 3 godine
Još nisam shvatio kako netko uopće može i pomisliti da će mu takve stvari proći na autima koje samo ljubitelji i znalci kupuju. I to još danas u doba interneta i foruma gdje se vlasnici međusobno čak i privatno poznaju. :rolleyes:
 

konaroast

Citroenist
Donator foruma
Bio sam pogledati tog XMa. Radi dobro samo na plin, na benzinu trese. Treba predihtati HP pumpu. Diravi je malo umoran. Klima ne radi. Klasični slučaj zapuštenog hidrauličara.

I još jedan detalj, broj šasije na prednjem desnom blatobranu je izbrisan.
 

vborovic

C5 modifikator
sa samo 5000km, V6 HDi 240 Exclusive, se u Njemačkoj prodaje po akcijskoj cijeni
Dobar biznis ... platio ga je novog 50.000 €, traži 3 puta toliko ... to eventualno ako ga Jay Leno kupi kroz 30-40 godina za svoju garažu po toj cijeni ... :D ... pratim taj auto već neko vrijeme i čekam kad će ga spustiti bar na 100.000 €, da počnem razmišljati o njemu ... :D
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh