Citroën C4 1.6HDi by "tomica0308"

Cutac

Prèkaroš
Ne znam haha
Nestrpljiv sam i odma bih sve ugradio, ali nemam izolaciju, niti plasticni alat ni plasticne kukice za oblogu vrata pa mi nije pametno odmah pocinjati.
Zvucnike najlakse nabavim, trebam naci izolaciju. Ali nije hitno jer alat nece jos bar 2 tjedna doci :whistling:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Sad si s time miran godinama :D
Ovo bi mogao bit jedan od dugovječnijih C4 na forumu :D
 

ZlatkoC4

Well-known member
lijepo po malo. Zašto zračna letva nije u sredini svugdje po pravcu ili su rogovi jedan uz drugi a ne platovani? obavezno na zadnjoj letvi staviti mrežicu za ptice :cool:
Je vam nije lakše bilo letvati od dole prema gore ?
 

tomica0308

Well-known member
Rogovi su jedan kraj drugog,stavljena je mreza, slikam sutra,valjda ce i pokrov bit gore. A zakaj su majstori tak letvali neznam, al su pravi macani nije bilo problema
 

tomica0308

Well-known member
Edit
Na 260600 zamjenjeni oba prednja lezaja amortizera i desna spona jer se prilikom motanja pojavljivao cudni zvuk, nakon 150km (danas) se pojavio skoro isti zvuk kod motanja volana (krckanje), podignemo na dizalicu kad ono lijeva spona se cuje tj. pucketa koju sam mjenjao tocno prije 1god, skinu dolje podmazu obe kugle i sve 5 :)
 

tomica0308

Well-known member
Danas okrenuo 260900km i pregorila desna h7 sijalica. Stavljene obe bosch danas pa cu vidjet kak ce dugo trajat

i stavio led bijele pozicije i unutrasnjost
 
Posljednje uređivanje:

tomica0308

Well-known member
Danas problem veci od kad je kod mene, dosao u KTC VŽ, parkiram, dodem s trgovine i auto ne vergla, struje ima,pogledam sve velike osigurace svi citavi (logicno da bi oni bili za velike potrosace :D ), idem do citroen servisa 300m dalje prosim "ljude" unutra ak ima koji slobodni meho da proba bar sa klemama upalit, al kaze lik guzva je nebremo fala lepa vise me vidli nebute, poslal me prek u fiat lanciu servis, decki se smijeju da nemaju oni ni dijagnostiku i izlazak na teren sa kablima 100kn,ajde bar probamo to, prikopca on to i opet nist, ponudil lik vucnu do fiat salona al nisam ni stel cuti, zovem svoje mestre iz sela znaci 12km, dolete za 7min, poguraju auto upali. Idem kod njih na dizalicu, anlaser vrti i auto pali kad ide direktaca, ide provjerit osigurace i mali zuti je riknuo kod motora, pitam racun-ma nikaj ovo ono, naravno da sam ostavil 100kn. Poanta ovoga je da ima postenih ljudi makar su i oni bili u guzvi. :)
 
Na vrh