Citroën C4 1.6HDi by "tomica0308"

tomica0308

Well-known member
Riknuo automat anlasera (220kn+posao 350kn) vukao struju prek 30 ampera i grijao se jako, kaze elektricar da nebre izvadit anlaser van nego ga je na motoru rasturio. :surprised:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Bome. DObro da nije u plamenu završio. Ništa, sad si s tim miran do kraja njegove karijere :D
 

Milosh

Test
Super, drago mi je da je ta banalnost u pitanju. Kao što rekoh, automat anlasera je stvar koja obično prva ode.

Btw, kada su kvarovi automata u pitanju, ovo što se tebi dešavalo nije tako uobičajeno. Najčešći je slučaj da se pri paljenju čuje samo ujednačeno škljocanje (tk, tk, tk,... :)) a neće da vergla. To se desava kad se izližu kontakti u automatu pa ne mogu prenijeti dovoljno struje da se uklopi i pokrene.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 

tomica0308

Well-known member
Obavljena registracija (2000kn), sve 5 samo mi je ispao onaj "tiplin" sto drzi plastiku ispod motora pa mrgotao da plastika visi. Sve gledao, pojaseve (to jos nisam vidio), svaku gumu, ispod auta 5min bio, trazio svako mjesto di pise broj sasije.
 

tomica0308

Well-known member
Malo da se javim, citrac se jos kotrlja i ima 270oookm, narucio kod Anđelka prednje diskove i pločice TRW, ulje i filter. U ponedjeljak ugradnja. :rolleyes:
 

tomica0308

Well-known member
Isao po dijelove do Anđelka (sve pohvale, al nikad ga nema kad dođem da popijemo nesto). :palacgore:
Vožnja 110-150km/h po autocesti i đir do emezete po gradu, potrosnja 4.5l po bc, meni vise nego ok :D
 

Mic

New member
Iskrene čestitke! Ja sam svog riješio kad je imao 131000 jer sam se bojao skupih kvarova.. Kad ovo vidim malo mi je žaooo. Ali neka, nova c 4vorka je u garaži.Tebi želim još toliko sretnih km.:cool:
 

tomica0308

Well-known member
Hvala.
Napravljena optika. Prije optike decki pregledali ovijes na grabi i desni krajnik je imao ljufta dok dan prije na dizalici nista. Znaci da treba biti opterecen dok se pregledava ovijes.
Optika, krajnik 230kn. Sad ide ko po spagi. 😊
 

tomica0308

Well-known member
Bok ekipa. Danas vozio plinsku bocu na straznjem sjedalu i pocelo tulit za nevezani pojas bas na tom mjestu di je boca bila. Ko da se netko otkopca. A kad vozim ljude nis netuli. Plin mu smeta izgleda
 
Na vrh