Citroën C4 1.6HDi by "tomica0308"

tomica0308

Well-known member
cing cong kineski , smrdi na petrolej/naftu haha, neki vosak kao svi ga hvale i mikrofibra krpa cobra neka, pa cu vidjet dal valja to kaj :D
 
Posljednje uređivanje:

tomica0308

Well-known member
Danas ajmo reč ok vrijeme, bez sunca, pa probao ja to navoskat i cist sam zadovoljan, naprije ga oprao Sonax šamponom, obrisao i ispuhao cijeli auto za zrakom, zatim pricekao koju minutu i poceo voskat element po element, sad je ajmo rec gladak.







 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Trebao si napravit slike prije i poslje, ili kao na reklamama, pol haube na voskat, po haube ne. Pa da vidimo :D
Ali i ovako se čini super, čisto je, sjaji se... šta više treba?
 

tomica0308

Well-known member
Zamjenjene sajle rucne,s poslom 200kn,meksa je i ide ko u kuminu 😀😀
Elektriku jos moram rijesit jer je mutavo bez ostvjetljenja od grijanja
 

tomica0308

Well-known member
Riješena i elektrika. Nek bude sve na hrpi ovdje kad se sta rijesilo. Sad sam bar zamijenio lijevbu sijalicu jer je crkla, e da sam bar neke LED nabavio. :D
 
Posljednje uređivanje:

tomica0308

Well-known member
evo samo da se javim da autek jos ziv, okrenulo se 256tkm i cak mi se pocela lampica grijača palit sad dok je -10 :D
jučer dosao s Poljske (auto stajal 1tjd doma) i upalim auto i upali se service i pise na bc coolant to low :eek: , provjerim antifriz ima do max, opet ga upalim i sad je sve oke, valjda nije naucen tak dugo stajat pa se nesto pobrkalo :D
 
Posljednje uređivanje:

tomica0308

Well-known member
Citrona i dalje sluzi svrhi :D na grbaci ima 256500km, evo par fotkici, trenutna (na 88km/h) i prosjecna potrosnja zadnjih 150km. :)
Danas kupljena nova sipka za mjerenje ulja 69kn :rolleyes: , nije plasticna cijela kao stara nego na sajlu.

 

Cutac

Prèkaroš
Smijem malo spamati? :angel:

Ne mogu nigdje naći raspravu pa ću te tu pitati.
Ti si uzeo ove zvučnike?

I rekao si da tweeteri idu u tvorničke mrežice?


Znam da si mi pričao o tome, a ne sjećam se točno :eek:
 

tomica0308

Well-known member
Smijes spamati zasto ne :)
Ja sam uzeo 2 para alpine sxe 1750s, mislim da s ovim sta si dao link nebi trebalo biti problema, znaci snjima dobijes 3 vrste adaptera, jedan od tih (ovaj crveno zaokruzen) pase original na mrezice od prednjih twetera kod sofersrajbe, ovaj od citroena adapter nepase jer je od alpine tweter drugacije dimenzije.
 
Na vrh