Citroën C4 1.6HDi by "tomica0308"

tomica0308

Well-known member
Danas sam si promjenio filter zraka, goriva i kabine, a sutra ide k majstoru da zamjeni ulje i filter (s tim mi se neda zezat a uzme 50kn), i odma nek provjeri sve za registraciju koja je 11.8., sad ima oko 279500km na grbači :grin:
 

tomica0308

Well-known member
Nesto je pocelo lupat u prednjem dijelu ovjesa, isao na pregled i obe kugle i krajnici dobili po pic.., 400kn s poslom plus geometrija 120kn, sad ide ko po spagi.
 

tomica0308

Well-known member
Evo nekaj se radilo na C4, crko mi reostat grijanja kabine. radila samo 4ta brzina ventilatora, 200kn beru reostat, pa onda naručeni dijelovi za veliki servis, makar netreba jos al nek se zamjeni sve prije tehničkog, pa sam miran godinama. Sad je blizu 290tkm
Pa stavljen KENWOOD KMM-124 autoradio, konektor 150kn kaj nisam žice rezal bezveze, a i ima šašavi konektor za antenu pa sam to našao u ronisu. Tak da je sve spojeno po PS-u. :whistling:
 

tomica0308

Well-known member
Pozz. Malo da obnovimo temu.
U nedelju na autocesti za Zg propisao jedan injektor pa je nafta isla po motoru, nije jako al smrdilo je, naravno tak se vozio nazad do Vž, jucer sam je izvadio van(3 sata borbe 🤪), izvadim van imam sta vidit donji dio odšrafan di ide uložak, neki tvrde da sam to ja odšrafio dok sam je mrdao ljevo desno gore dole, ali nebi rekao. Izvadim injektor vidim fali nešto, naravno bakrena podloška zapečena u glavi, sa rauberom sam je skinuo, očistio dosjed, stavio novu podlošku. Injektor danas repariran za 150eurića (pohvale za AC Šantek pokraj Varaždina). Za sad smo na 344tkm.👋
 

Prilozi

Na vrh