C3 Picasso by ante66

ante66

Active member
Ja sam od onih koji je isao u servis da mi to upale.Meni pase.A nije neka frka skinut osigurac ako me pocme ljeti nervirat.Jeli ta "prica" sa osiguracem drzi vodu?
 

Konrad

New member
ako se odlucis da ti deaktiviramo to pa da sam palis svijetla javi se Mirdi pa da se nademo u subotu popodne negdje kad idem s posla, njemu cu to radit ionako...
 

Konrad

New member
imam kabel i softver koji se koristi u servisu, imas neke opcije koje mozes naknadno aktivirat, neke deaktivirat itd...
 

ante66

Active member
a kaj je onda sa garancijom???
Nema veze sa garancijom , dnevna svjetla su negdi obaveza negdi nisu, meni na c3 2007 bila obavezna te godine u Hrvatskoj pa ih odma po kupovini auta imao ukljucena.Sad vise nisu , tvoj izbor -oces-neces.Meni osobno pasu.
 

nitrozg

Member
dobro svijetla, ali recimo kak drugar Tec kaže, može ti ili nam uključit ono pokazivanje izmjene brzine... kaj ja znam koji još vrag može ili ne može..
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Mislim da bi se za to pokazivanje izmjene brzine trebal updejtat softver :hmmm:

Trebalo bi se raspitat o tome :whistling::D
 

nitrozg

Member
Mislim da bi se za to pokazivanje izmjene brzine trebal updejtat softver
daj ne zezaj... updejtat software... pa kaj je to moguće na autu???
to svakako onda treba napraviti, ako je moguće.
Volim nove software:whistling:
 

Konrad

New member
update softvera motora, BSI itd nazalost samo u servisu...nemam para za licencu LOL

a softveri svako malo izlaze novi..

Mirda mozda se moze, na C5 X7 prve serije mozes aktivirat opcije koje druga serija ima samo se treba poigrat u meniju...

dobro svijetla, ali recimo kak drugar Tec kaže, može ti ili nam uključit ono pokazivanje izmjene brzine... kaj ja znam koji još vrag može ili ne može..
osnovne stvari su svijetla, upozorenje da nisi vezan itd...
 

nitrozg

Member
To se ti šegačiš sos mene,a ?
ma kaj bi, fakat nisam pojma imal da se to može. Mislim znam da možeš nekaj uklučit, isključit, vidjet km itd, al nisam znal da se update radi

onda postoji i opcija da ako držiš otključavanje na daljinskom pa da se otvore prozori??
 

Konrad

New member
rade samo kad su problemi pa rade update da vide da li ce novi softver pomoci ili kad dobiju dopis da moraju napravit update zbog odredenog problema...
 
Na vrh