C3 Picasso by ante66

ante66

Active member
Do sad sam prosao 3000 , da nije bilo dva puta Austrije i jednom Dalmacije bilo bi 1500 od 9 mjeseca, znam prelazit po 100 km mjesecno.Htio sam da mi odma skinu alu 17 i daju celicnu od 16 ili 15.Nasli nekog i kazu jedan za jedan i platiti ce pice.Ha,ha,ha.pa nisam budala.Tako kako ne vozim zimi ako ne moram , ovo mi se cini zgodno ako di zapnem slucajno(a zapeo na jednoj festi u Podsusedu ono kad je pao ogroman snjeg pred Novu godinu).Tad bi mi trebale jer sa ovim mojim slapama od guma bilo je vozit divota po takvom snjegu.
 

ante66

Active member
Sad je presao prreko 3000 , ustalila se potrosnja, pao je nesto nivo ulja , ali to je normalno.
Motor je malo bucniji u leru.
Gledao sam na Mycitroen upute za moj auto, upute koje imam su za model od 6. 10-6.11 godine , i u njima ima nekih stvari koji su kod mene drugacije( par ispravaka, start -stop sistem za Rusko trziste model od 115 ks, nista bitno mjere snagu na manjem broju okretaja i 6-brzinski mjenjac kod 120 ks).
Skinuo sam upute za 6.11-6.12 i sad mi je nesto jasnije. Pise da se servisna kilometraza pali kad stavis kljuc jedino ako je ostalo od 3000 km .
Razlika je i sta meni u "pravim uputama" nije navedeno uopce da ima one poklopce naljepljene na zadnji sic , tako da ih i nemam niti bi ih imao gdje zakacit.
Model je SH8FPO/1 i tezina je nesto manja 1201 a max tezina 1747 (a nosivost veca-530kg) .
To je sigurno radi alu felgi 17" , zanima me sta je ono /1 , jeli to sa rezervnom gumom model ili sa setom za krpanje.
Ima naljepnicu za rez gumu 125/80/15.
Upute nakon ljeta 12 su izmjenjene to je sad ovi aktualni model.
Zanima me da li netko zna o modelu SH8FPO/1?
 

ante66

Active member
Koje poklopce ??
Znas one koji sluze kad oboris siceve i zelis ravnu plohu u prtljazniku.Ono sta popuni prazninu izmedju siceva i ostatka prtljaznika.U upitama od 6.11-6.12 nema ih uopce nacrtanih.Kod tvojih uputa strana 52, "ploce iza klupe".
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Hehehe..ja imam te "poklopce" :p:D

ovo za prebacivanje nemam..

Upute ti se odnose na sve razine opreme..od toga ti i zavisi šta ćeš od svega toga šta su naveli u uputama i imat u autu :whistling:

A isto tako,vidim i da se s godinom proizvodnje mijenja i oprema i neke sitnice :hmmm:

Fakat mi nije jasno zakaj su maknuli te poklopce :confused:
 

ante66

Active member
ovo za prebacivanje nemam..
Mislim da sam ja bolje prosao , osim ako ne mislis spavat u prtljazniku.:)Ovo kad pisem svakakva slova to mi pas gura ruku, evo je skoro na tiplkovnici.:)

Dodjes jedan dan da vidis vozni park.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Mislim da sam ja bolje prosao , osim ako ne mislis spavat u prtljazniku.
Ja mislim da nisi :p

Dobra stvar su ti poklopci,jer kad imaš spuštene siceve,ništa nemože upast u onaj prorez između siceva i podnice prtljažnika :cool:
 

ante66

Active member
Ne mogu sad.Ne fale mi ti poklopci , vise mi fali da se sic moze demotirat na jedan "klik" kao u Nemu.Itako vozim uvijek sa gurnutim cicevima skroz straga.A u taj prorez mislim stavit nogare od skutera,ha,ha.

Model je SH8FPO/1 i tezina je nesto manja 1201 a max tezina 1747 (a nosivost veca-530kg) .
To je sigurno radi alu felgi 17" , zanima me sta je ono /1 , jeli to sa rezervnom gumom model ili sa setom za krpanje.
Ovo me zanima.
 

Marko

Well-known member
Dajte dečki složite neki fakin meet!!!! Predproljetni meet ili tak nekaj, di budemo zazivali toplo i lijepo vrijeme uz pivu i ćevape! :D
 
Na vrh