C3 Picasso by ante66

nitrozg

Member
Meni pise kad da ubacim u vecu brzinu , jedino me ljuti sta dodje do 5 a dalje neceeeeeee!
Kaj fakat? :confused::confused::confused::confused:
JA to isto nemam :( a, kak ću sad vozit???

i jel kada šaltaš po tome potrošnja nekaj manja, ili ti je još i veća? Al dobra mi je to fora

ali zato imam one poklopce u gepeku od kojih mi je jedan otpal. moram čekat proljeće, osim za party, da ugrije pa da to zalepim.
 

nitrozg

Member
a na autoputu sam tak rijetko da se ni ne sječam koji kam vodi LOL

ja sve laganini po staroj cesti i onda se osječam kao .....

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=qhPXgyF7W-E[/ame]


kak se stavlja video ??? da se vidi, da nije link ?
 

nitrozg

Member
To da. Bilo bi dobro imati. Sve je dobro imati pogotovo ak daju gratis i još da se ne kvari. susjed ima c4 picasso excluzive. Brdo elektronike. 4 zone klima, koža,aktivni ovjes, ksenon, masaža u sjedalu ... I koje kakve gluposti. A kad se to počne kvariti. A uuu:whistling:
 

ante66

Active member
Mozda , mozda , treba vidit.Jeli se moze prestelat da se svjetla pale sa otklonom od par sekundi?(meni odma sa motorom).
 

Konrad

New member
to ugasi, stavis na AUTO i po noci senzor ti upali unutra i izvana svijetla, ova DNEVNA svjetla su bezveze...cim se upali motor pali kratka svjetla, bezveze...

to cemo ugasit Mirdi sutra ako stignem slozit dijagnostiku...lijen sam LOL
 

ante66

Active member
Ja nemam AUTO opciju , klasika.Pricao mi je susjed da on vadi osigurac od dnevnih svjetala(ono kao kod mene, kratka, pozicije i tablica), ima li to smisla(vadit osigurac).
 
Na vrh