C3 Picasso by ante66

ante66

Active member
O promjeni mjeraca temp rashladne tekucine da bi se izbjeglo mozebitno neopasno paljenje zaruljice na instrumental ploci... tako pise.
 

ante66

Active member
Evo jucer put u Graz ,potrosnja benzina 6,9 , malo razvuka 150-160 , jednom samo razvuka do 175.Potrosnja ulja nula.:)
 

nitrozg

Member
kaj je potrošnja 6,9 pri 150-160 km/h???? tako malo? Pa to je fantastično ako je tak.
Sutra ja idem do Èakovca i nazad. Baš bum videl kak stoji.
Sad mi se spustila potrošnja na 7,9. Grad. Zadovoljan sam.
 

ante66

Active member
Evo izmjenio senzor temperature motora , po obavjesti Citroen Hrvatska, malo pogledali auto.Skripa koja se cuje ponekad kad parkiram u garazu je nebitna, prilikom kretanja bez gasa se ne cuje nista, razlog smo utvrdili da je to zvuk motora jer moram sa gasom i lagano kumplugom ulazit potpuno polako i zvuk je od motora dok se ne "prestela"(svakih par sekundi kumplug-gas).Do AAustrije i do miora presao nekih 1300 km , nivo ulja nije pao , znaci sve OK.Potrosnja prosjecna sa potpuno pretrpanim autom 6,4 , postigao 184 km/h (5500 o/min) ,dok zena nije pocela gundjati.Prezadovoljan.:)
 

ante66

Active member
Ti si sretan čoek..
Ne nego se PROBUDILA tada , ja sam ja vozio a rodjak(student zaljubljen u aute) prebucno komentirao kako picasso moze potegnit.Osjeti se (postane trom)
kad je opterecen (preopterecen) , pasalo bi da je 120 ks.Ali mogli smo ga navuc sigurno koji kilometar priko 190.Ravnica kod Benkovca je idealna za to.A i isprid mene se nasrali par auta pa sam mora stat sa istrazivanjem koliko moze.Nema nikakovih trzanja na toj brzini , motor radi mirno.
 
Na vrh