Berlingo 1.6 hdi XTR

Ax boy

Well-known member
Hehehe ma popravio tajo moj, meštar u Cs-u namistio branik jer je bio iskočio vanka s live strane (zadnji). Nego ionako će ić na lakiranje cili zadnji i poliranje ogrebotina na cilom autu

Iskreno proda bih ga ali više ne mogu dobit za njega 60,66 000kn ehhh priša je punoljetnost,202 000tkm. Vozit ću ga još 100 000tkm i ćao.
 

Ax boy

Well-known member
Pozdrav mirage,jel ti znaš jel su skupi čepići na staklima od kliznih vrata,gdje se prozor otvara na kip(kipec)? Jedan crni čepić mi je ispao,pojma nemam kako? To je čvrsto gore? :) Uhhh iznervirao sam se jakooo zbog toga,da mi voda ne krene u auto, kad počne kiša. Kako tvoj berla btw. :)
 

Mirage

Well-known member
Za kopče ne bi znao koliko koštaju, a kako Berlingo budemo znali u četvrtak u srijedu ide na servis pa ću znati bolje.
 

Mirage

Well-known member
Evo mali update Berlingo je skoro navršio dvije godine i došli smo na 30 000 km bili smo na servisu, a tamo nas je dočekalo ovo.





imao sam jednog neželjenog gosta koji je kao što se vidi pojeo izolaciju haube, naravno komadiči su završili svuda, a dio je uvukao i motor na usis sva sreća filter je to zaustavio.
Morali su sve skinuti i sad se vozim bez toga, danas sam bio u osiguranju imam full kasko i trebalo bi to pokrivati nisam još odradio prijavu štete.

Svaki savjet je dobrodošao kako se riješiti kune.
 

Mirage

Well-known member
Evo opet imam problem gume dva puta balansirane auto i dalje trese na 130 do neki 140 km onda polako prestaje.

Optika je napravljena i dobra prednje gume mi se i dalje troše po unutarnjem rubu kao da ih netko sitno žiletom zarezuje, gumar mi kaže da je to greška do guma da su vjerovatno premekane inače riječ je o Michelin Primacy 215/55 R16 koje dolaze s autom.

Ne znam što napraviti?

Za pretpostaviti je da je akumulator lagano u banani nekidan 3 puta otvorio vrata u danu navečer idem paliti kad ono :cenzura::cenzura::cenzura:eni economy mode zato s&s ne radi.


Auto ima 30 000 km a ljetne gume neki 15 000 možda i manje u 8 mjesecu će dvije godine.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ne znam što napraviti?
Pretpostavljam da vulkanizer nema Roadforce balansirku? Onu šta pritisne gumu s jedne strane, imitira pritisak ceste. Balansiranje s njom je puno kvalitetnije.

 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nažalost je kod nas, pogotovo kada nešto iz kombinacije felga-guma nije u savršenom stanju.
Probaj zarotirati gume ako imaš volje, pa vidi dali se što promijenilo
 

Mirage

Well-known member
Evo imamo novine trzaji su prilikom vraćanja volana u nulu na malim brzinama 10-30 na sat sve izraženiji auto je prije mj dana bio na tehničkom sve ok jučer mi vrag nije dao mira i uzmem volan i cimam ljevo desno brzo luft ne osjetim ali jasno čujem kolnk klonk negdje je luft dobio znam da nisam nigdje lupio u rubnjak zadnja dva mjeseca.
 
Na vrh