Ax 11 tge 1.1 by RI-222

deda

New member
Joj kaj te gume ****čki drže,šteta kaj ih nema u dimenziji za moju Alfu.Imao sam ih nekad na Saxu,strava,vozil sam se ko Shumaher.Imao sam ih i na Berlingu ,ali sam ih brzo skinuo i prodao,bile su pretvrde za njega,ipak je to auto za ljuljaškanje a ne za naganjat.
 

deda

New member
Daj najte pretjerivat,pa bil sam pristojan.Kaj bi tek rekel Miroslav iz Banja Luke,kada s vozil smenom u GA po Sloveniji,siroček sav se preznojil,a uopće se nisam brzo vozil,naime,lovili smo jednog DSa 23 po selskim cestama.
Trebali ste vi vidjeti kak se vozi trkači Porshe 911 i Lotus S7 na Hungaroringu,kad smo isprobavali gume,nisu stigle cvilit,jer su se topile.
 

RI-222

Member
evo da javim malo sta se radi:whistling: felge su na sređivanju,boja je kupljena(grafitno crna) i bit ce gotove do petka pa stavim slike ,opruge cu sutra narucit u gabreku (eibach) kao sto sam rekao ali nazalost nemaju opruge koje spustaju vise od 30mm i doc ce mi tek za mjesec dana:meh:,ako mi tko moze nekako nabavit eibach za ax-a a da mi dodu prije nego ove nek mi javi da ne cekam bezveze mjesec dana.
 

gox

New member
Šta ne pašu sa saxa opruge? Jer ako pašu ima ih koje spuštaju 6cm... A ovi iz gabreka to uzimaju iz njemacke tak da valjda onda ne idu više prije nove...
 

RI-222

Member
Šta ne pašu sa saxa opruge? Jer ako pašu ima ih koje spuštaju 6cm... A ovi iz gabreka to uzimaju iz njemacke tak da valjda onda ne idu više prije nove...
Neznam dal pašu opruge sa saxa na moj,neznam koga da pitam:confused:
Znas li koga tko bi to mogao znat?jer trebam te opruge sto prije kupit:cool:
 

Dalibor

Dado Tornado
koliko mi je poznato ne pašu sa saxa na ax.
nisam ih montirao ali šifre opruga su različite.

možda kada bi nazvao ili otišao u recimo tokić u rijeci, pa pitao imaju li opruge za tvog (prema broju karoserije), pa kada bi trgovac pogledao za tvoje opruge da pitaš jesu li im to iste opruge i za saxo tog motora...
 

RI-222

Member
Felge su gotove, u grafitnu crnu su pofarbane,ako se vidi sta bijelo na rubovima to je mast od vulkanizera ostala kad je gumu stavljao:),zadnje kocnice i centralne matice isto idu u grafitnu ali nakon sto spustim auto.









sad ax ide kod limara pa na farbanje...
 

RI-222

Member
Fino! Felge puno bolje stoje nego na saxu, izbočenije su više...u koju boju ide autek?
Izbocene su taman bas kako sam si zamislio netrebaju distance,a auto ce ic u istu boju ali ljepsu bit ce srebrna samo malo drukcija,cak sam se neki dan predomišljao da ga u perla crvenu ofarbam kao na mazdi rx8:wub:
 

RI-222

Member
hej,,sve 5,,al cemu auto 5 vrata i pri tome slab..a potrosit ces lovu...
znam da gusti kostaju al...
dobio sam auto i mislio ga malo sredit al sam se zanjeo,znam da je neisplativo ali necu se vozit u njemu ako izgleda kao original:D
 
Na vrh