Ax 11 tge 1.1 by RI-222

RI-222

Member
inace kaze se kriskot, nisam nikad cuo ovaj naziv koji ti spominjes...
Tamo gdje sam na praksi tako govore pa mi ostalo u glavi,ali znam da ima jos naziva neki zovu i kokpit(ali to je vise strano)
 

RI-222

Member
da alu felge 3x98 vec sam ih kupio od clana sa foruma(gox)ali trazim jos jedan set alu felgi isto sa 3rupe da imam za zimu ili ljeto,samo ih necu jos kupit jer imam puno toga za napraviti:)
 

RI-222

Member
ima li tko novu km sajlu?(ax1.1 ,91.god) pukla mi je odmah do kontrolne table, pa sam je danas skinuo i treba mi nova,ali nisam znao da je ta sajla u 2komada ja sam skinuo samo onaj dio sajle koji ide od kabine prema van.zanima me dali se moze kupit samo taj dio ili komplet?
 

igor

New member
Teško ti je to za kupit ja kad sam kupoval za svog gt-a obišel sam sve dučane s dijelovima i nisu imali ni u citroenu a rekli su mi ni da u francuskoj nema na lageru. Pa sam po uzorku dal napraviti novu i radi ko original :palacgore:

Sam dupli solex frgič ti ne paše na postoječu granu koju imaš trenutno na autu tako da če ti trebati i usisna grana za taj dupli frgič :whistling:
 

RI-222

Member
ostat cu na ovom karburatoru ipak,a ako mi bude falilo snage poslje ,ide neki jaci motor
za ovu sajlu nisam znao sa ju je tesko nac al idem u potragu pa ako bas nikako ne nadem onda cu napravit kao i ti,hvala.
 

RI-222

Member
Sknuo sam danas anlaser sa ax-a,samo da ga pregledam i vidim u kakvom je stanju da se nebi iznenadio negdje,rastavio sam ga ocistio cijelog,cetkice su dobre,kolektor ocistio,podmazao sve i ocistio kontakte,sad pali ko zmaj i duplo se manje cuje dok vergla:D

sutra cu stavit slike rastavljanja sad me nesto zeza:cool:
 

StarSity

New member
prekrasan ax, moji nikad nisu prežalili svojega kojeg su morali prodati :(
svaka čast na trudu, valjda jedini ax koji ima i svoju sobu :stovanje:
 

ccccxm

New member
Svaka čast dečki :grin:super je što se brinete da i najmanji citroeni ponosno predstavljaju marku.Zapaprite ovima novim takozvanim gradskim autima ,Neka se začude kada ih ax ostavi na semaforu .Bravo ax tim.:aplauz:
 
Na vrh