Ax 11 tge 1.1 by RI-222

RI-222

Member
Re: Ax 11 tge 1.1

Pašu od 5-ice opruge na AX?? Daj si to provjeri dobro...

Ma burazu nekad "prdi" pa ga to naživcira, ali to mu dođe tu i tamo tak da ono...ja bi da ostane :)
to ce mi lik dat da probam ako pase super ako ne vratit cu mu.
ako njemu smeta zvuk sta ce meni bit tek na ax-u:D bit ce kao za rally

meni se ni nije cinilo glasno na onom videu sto si mi pokazao od tvog saxa.
 

gox

New member
Re: Ax 11 tge 1.1

Ma nije sad on bučan ne znam kako, duboki zvuk, ali on je malo "ostario" pa mu to nije nešto više pa mu zna zasmetat tu i tamo :)
 

1587 VTS

New member
Re: Ax 11 tge 1.1

Ma nije sad on bučan ne znam kako, duboki zvuk, ali on je malo "ostario" pa mu to nije nešto više pa mu zna zasmetat tu i tamo :)
Nije uopce bucan, bas sam se iznenadio (u usporedbi sa serijskim kojeg sam ja imao na identicnom saxu). Vozio sam se u goxovom saxinju pa mogu potvrdit :cool:
 

RI-222

Member
Re: Ax 11 tge 1.1

zna li tko dali pase branik od ax-a gt na moj ax,vidim na njuskalu da se prodaje branik a meni je ruzan ovaj na mom autu i moj nije original od konkurencije je??:confused: radi se o prednjem braniku.
 

Salle

Sektaš
Re: Ax 11 tge 1.1

kako je dobar mali mmm, al obavezno mijenjaj volan, neki duboki treba... prije ih nisam gledal, jedino par komada kaj su vozili brdo ali u zadnjih tjedan dana mi se sve više i više sviđa taj ax... jel budeš ostal na 1.1 ili budeš swapal s nečim jačim?
 

RI-222

Member
Re: Ax 11 tge 1.1

volan ce bit dubok i sportski ne neki style,motor ostaje jer auto i sad ide dobro jer je lagan,stavit cu dupli karburator mislim da bi onda trebao ic:D
 

RI-222

Member
Re: Ax 11 tge 1.1


Imam jedno pitanje,ja sam skinuo lajsne sa vrata i sad imam udubljenje(crtu)na vratima pa bi htio to pokitat kao na ovoj slici gore da mi bude ravno,neznam dal da to kitam, je moguče da mi poslje popuca ili ako udarim vratima u nešto da se malo jače ošteti:confused::confused:

u privitku je moj bez lajsni i ta crta koju bi pokitao:)
 

Prilozi

gox

New member
Re: Ax 11 tge 1.1

Možeš popuniti stakloplastikom što više (čitaj da ima manje udubljenja ispupčenja) da moraš stavit manje kita, i onda polakiraš ;)
 

gox

New member
Re: Ax 11 tge 1.1

Ovako to otprilike izgleda, tako englezi rade kad miču na branicima lajsne itd. pa krpaju rupe tim...raspitaj se još malo :)

BTW. ax ide u srebrnu?



 

gox

New member
Re: Ax 11 tge 1.1

Ne znam, misliš na širinu? Po meni ti je najbolje gledat po netu, tako sam ja, možeš procijenit, fulat ćeš u mm tako da mislim da ti se ne isplati ovo kupovat.

Sad kad vidim slike ovih bijelih, predobar je :wub: ! Ne znam kako će srebrni izgledat...valjda će "novija" srebrna ljepša bit, ova mi je malo više mat (vjerovatno zbog godina) :)

U koju boju felge planiraš?
 

RI-222

Member
Re: Ax 11 tge 1.1

gume mislim uzet ili bar jednu(ic cu po vulkanizerima mozda imaju koju izlizanu ) da mogu visinu namijestit a i blatobrane da mi nebi sta stršilo poslje, to cu onda ako ne nađem gumu odgodit za 2,3 mj. pa kupit nove gume ali ne pirelli jer su preskupe mislim oko 600 kn.

a felge cu u mat crnu al pravu mat ne kao ona u spreju,ljepe su meni i bijele al neide mi nikako na srebrnu:)
 

gox

New member
Re: Ax 11 tge 1.1

Ne bijele felge na srebrnu, nikako. Crne bi trebale bit oke, makar su mi je od ultraleggeri grafitna boja mrak. Vidi još i to.

I da, daj ga u bijelu polakiraj :D :D :D :D :D
 

RI-222

Member
Re: Ax 11 tge 1.1

e ta grafitna je najbolja boja i ona siva uff:wub:
ma pustit cu sad srebrnu ,ali ako bi bila bijela bila bi perla samo sto je boja skuplja od auta.perla bijela, mat crne felge o.z.i izgledao bi bijesno:grin:
 

XSARA VTS

Member
Re: Ax 11 tge 1.1

ima moj frend dupli karburator ispušne grane i odličan zadnji lonac sa 205 1.3 rallye pa malo se raspitaj dali paše na 1.1 ako te zanima pošalji poruku neku ! Ionako mu sve stoji i kupi prašinu.
 

RI-222

Member
Re: Ax 11 tge 1.1

Trebao bi mi karburator i lonac a za granu neznam dal bi uzeo,bi mogao ti njega pitat ili mi dat njegov broj za cijenu i to?motor je jako slican od 205 ja mislim.
Pa mi odg na pm. ili tu svejedno:D
 

RI-222

Member
Kupio lonac:)ručni rad i navodno malo korišten


sad cu vidjet šta dalje karburator cu ostavit jer mi se neda još s tim zezat vec sam probao stavit 2 dupla ali mi ne stanu,stavit cu samo gljivu od k&n i bit ce dosta za sad:D
 

RI-222

Member
Sutra skidanje svih amortizera i nosim ih kod lika koji ce ih skratit napravit da budu tvrđi i sredit da budu kao novi, moram kupit opruge sportske u autoprocentru fk dodu 500 kn i treba namijestit prednji branik jer je bio na gt-u pa je ipak malo širi na krajevima.

stavio sam alu felge 13(bile na gox-ovom saxu i sad idu u grafitnu crnu boju) i stavio na njih gume 175/60 r13 ali samo za probu da vidim kako ce stajat i koliko cu ga spustit i prosirit,mislio sam stavit 175/50 r13 ali su preniske i preskupe(skuplje od auta:D)

našao sam danas na njuškalu prodavali su se pragovi i sve te plastike od ax-a sa 5 vrata ali je neki lik jucer prije mene uzeo tako da sam odustao od plasticnih prosirivaca i pragova dobro izgleda i ovako,i onaj zadnji bladobran koji je ravan necu rezat jedino ako mi bude strugala guma:cool:

 
Na vrh