Ax 11 tge 1.1 by RI-222

gox

New member
Ne proširenja kad je 5 vrata, eventualno izvuć blatobrane malo van i toe to...samo ga spustit pošteno i bit će mrak :)
 

RI-222

Member
Ne proširenja kad je 5 vrata, eventualno izvuć blatobrane malo van i toe to...samo ga spustit pošteno i bit će mrak :)
auto je od jucer kod limara i gotov je vec sutra,od prosirenja nista ostat ce tako kako je,sad su mi gume taman na rubu.
 

RI-222

Member
ax je bio kod limara i sad je gotov ,na 30 mjesta ga je limar ravnao:shock:,lonac je isto namijestio(nosace i zavario),malo zadnji branik izrezao za lonac,i u ponedjeljak ide na farbanje,nisam stigao slikat, danas sam kupio aparat za gašenje i inverter...

1KG=130 kn


inverter sa 12 na 220v,300w(220kn,nisam htio skuplji uzet jer ga necu koristit cesto)


naruceno je sve za ovijes, amortizere sportske i opruge(odgodio sam one fk iz autopro centra)i narucen je k&N sportski filter u pon ce doc...:whistling:
 

hacti

made in france
ax je bio kod limara i sad je gotov ,na 30 mjesta ga je limar ravnao:shock:,lonac je isto namijestio(nosace i zavario),malo zadnji branik izrezao za lonac,i u ponedjeljak ide na farbanje,nisam stigao slikat, danas sam kupio aparat za gašenje i inverter...

1KG=130 kn
http://i1094.photobucket.com/albums/i454/duje222/DSC03080.jpg

inverter sa 12 na 220v,300w(220kn,nisam htio skuplji uzet jer ga necu koristit cesto)
http://i1094.photobucket.com/albums/i454/duje222/DSC03079.jpg

naruceno je sve za ovijes, amortizere sportske i opruge(odgodio sam one fk iz autopro centra)i narucen je k&N sportski filter u pon ce doc...:whistling:
cemu ce ti pretvarac sluzit u autu??
 

gox

New member
Super da si odgodio opruge! Sad si uzo nešto isto gotovo već ili nekom dao da ti napravi? Filter si uzeo onaj okrugli što dođe točno na frgu?
 

RI-222

Member
cemu ce ti pretvarac sluzit u autu??
Za busilicu ,brusilicu i tako neke sitnice,htio sam to imat u autu i kupio:D

Super da si odgodio opruge! Sad si uzo nešto isto gotovo već ili nekom dao da ti napravi? Filter si uzeo onaj okrugli što dođe točno na frgu?
da super je ali sam opet napravio istu stvar:) isto spustaju 4 cm, prosao sam sve proizvodace i nitko ne radi opruge da spustaju ispod 4 cm za ax-a,a necu radit opruge jer sam cuo da neznaju napravit nekad bas dobro i neda mi se s tim zezat jer moram auto zavrsit sto prije kako ispadne ispadne ako mi bude smetalo nesto cu smislit(mozda i koji 1.4 unutra ubacit pa ce se spustit:grin:
Amortizere necu radit jer sam sportske narucio.
Filter ide na karburator bez cijevi.
 

RI-222

Member
Aha...dobro..vdijet ćeš sam kak će ti pasat...od kud si naručio filter i kolko love?
filter sam narucio u rijeci,neznam tocno ime ducana ali je odlican ,najjeftiniji dosad,filter ce mi doc 460 kn+cijev od odzracnika,inace je taj filter svugdje skuplji.

daj neku sliku kako izgleda auto nakon rada limara, ako imas. :)
nisam stigao slikat jos,preko tjedna cu stavit slike;)
 

RI-222

Member
filter je dosao k&n rc9150


nisam stigao slikat ax-a nakon limara jer je isao na farbanje odmah,kupljena je boja danas(perla srebrna matalic):D
 
Na vrh