Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

Cutac

Prèkaroš
Ma i to je super cijena za takvu dizalicu!

Meni je prošlo 10 dana od uplate, 20 dana od raspitivanja, vidjet ćemo koliko ću još čekati.
 

Franz

Well-known member
Dodatak:

Hvala Cutac Cutac na mailu. Čekal bih odgovor na onaj zauvek. :)

Winntec Y420250 u Cijku 898,00 kn + 25% za SDP i HDZ = 1120,00
500 kn manje neg Ponos koji očito ima žestoke marže.
Ma i to je super cijena za takvu dizalicu!

Meni je prošlo 10 dana od uplate, 20 dana od raspitivanja, vidjet ćemo koliko ću još čekati.
Sasvim neobavezno pitanje, nakon što povremeno popratim temu, je li 900 s PDV-om koliko je Cutac Cutac platio ili 1.120 koliko je zdeslav1967 zdeslav1967 platio?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ja imam Wisenta 20-110... nekih tristotinjak kuna u Bauhausu. Traje i ne staje već nekih +4 godine, sve kotače s njim završavam, između ostalog.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Gdje i pošto?
nekih tristotinjak kuna u Bauhausu.
Tak je i ovaj bil. Oko 400 u Bauhausu. Zadnji. Navodno, veli dečko kaj dela tam, da 40-210 osim kaj ih malo dobiju, brzo odu. Ovaj je bil zadnji. Vrebam ga još od jeseni. Pa, Korona, i sad naletim. Mislil sam 20-110, ali ovaj ima veću polugu. Valjda morem i odvrnuti s njim.:)
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma


Cutac Cutac nevezano za ovo gore, imam dojam da netko iz uprave Lidla za HR vozi Citroena i čita forum. :)
Nema više lidizalice u ponudi. Uvijek je išla na "akciji" kad i podupirači i općenito programom za auto, ali nema je više. ;) Zapravo, dugo, dugo je već nema.
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Nekako sumnjam da bi radi jednog neuvjerljivog posta na forumu ukinuli prodaju artikla za kojeg pretpostavljam da se dosta dobro prodavao. 🤷‍♂️
A ti podupirači isto... To se sve klima i ima nekoliko milimetara lufta na spojevima, ne znam tko normalan bi to koristio, pogotovo jer za 100-200 kuna više postoje vareni podupirači.
 

sir.Oliver

Well-known member
ja sam ih koristio par godina ... ( dok mi nisu " očistili " podrum i odneli alata i opreme za cca 5,5 - 6 tisuća eura ) izgledaju klimavo , trapavo ali izdržali su i Jumper , bez ikakvih posledica .....
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Bit će sljedeći tjedan one plastificirane gedore za felge, mislim 90kn... odlična stvar, pa kome se neda čekati iz kine...
 
Na vrh