Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Možda bude praktična jedna centralna tema o alatu, iskustvima, akcijama i tako...

A tema mi ja pala napamet jer sam danas naletio u Plodinama na dizalicu za 200kn, navodno na popustu sa 400kn. Evo u oglasu su svi detalji, i vrijedi samo do sutra. Čini mi se da je dobra ponuda...

Ima ih i u Metrou za 200, al mi se ove čine kvalitetnije. U tom istom Metrou su i štenderi, 99kn dva komada, 2t nosivosti.

Pa ako neko mora podizat auto, a nema s čime... 😁
 

Krky

Lakerski profesionalac
Dobra tema Ivane :D:D:cool:
u Lidlu su bile dizalice po 149kn identične, samo nisu Einhel..
jučer sam kupio u Lidlu, moglo bi se reči profi špricu za lakiranje dobra kopija Sate...
ima za kompresor svega i svačega.. posebno mi je za oko zapela račna na zrak 199kn..
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Eh dobro si me i sjetil... strgal sam kompresor :D moram po slikat, pa možda netko bude znao ako bi se dalo popravit....

A i mene su mamili ti nastavci, čini mi se ok ponuda. Bit će ih kroz koji tjedan na popustu, što bude neprodano :D

Što se podizanja tiče, štender ide do mislim 35 centi, sa nekoliko nižih razina. A dizalica podiže do 33, ako ju se podloži i preko toga, tako da svakako može dignut auto na njih. Ako netkome uopće treba ta kombinacija.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Evo mog kompresora, crveno je puklo, a sve je u komadu sa plavim. Jel ima to igdje za kupit? Jer ne vidim kako bi ovo popravio, dali bi možda ona epoxy žvaka držala?



I šta sam danas skužio... Već sam spominjao na svojoj temi da sam nabavio kinesku kopiju Dremela. Odličan alat, precizan i praktičan, za bušenje, rezanje, brušenje, poliranje, graviranje, svašta.... dodatci su jeftini na ebayu, ima svega. Nije težak, stane u ruku i radite s njim kao sa olovkom. Jedino je Dremel sam po sebi skup, sa shippingom preko 600kn, pa mi nije palo napamet.

Ali zato danas vidim, Pevec ga ima :D, model 3000 sa varijabilnom brzinom. Istina, ovaj nema puno nastavaka (al velim, jeftini su), ali je cijena fantastična, nema šanse preko interneta nać jeftinije. Pa kome treba (a mnogi ni neznate da vam treba, dok ne probate), ovo je odlična prilika.
Ukucajte na youtube Dremel, nevjerovatno što ljudi s njim rade... ekipa je napravila i homemade CNC mašinu s ovim čudom.

 

charllie

Active member
Ivek bravo na temi,vidim da si vreden decko takvega zeta bi nucal a kaj se tice kompresora probaj to zaplomberati s nekvim cepom,valjda ti je jen izvod dosta.:angel:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
:D

Ma samo se jedan i koristi... morat ću malo pobrusit da se bolje uhvati, al već imam neku ideju kako to složit, rezultate stavim tu.
 

deda

New member
Ak hočete kupovati te jeftine alate od repe,ima kod mene još jeftinije,samo ja to sebi nebi kupoval ni usnu,samo ćeš uništit šarafe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ico

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Naravno...stavljaj što hoćeš, mislim da ni admini nemaju ništa protiv.

Pa komplet je super sam po sebi, nema čega nema, vjerujem da je dovoljno kvalitetan za kućnu uporabu. Ako nemaš puno alata, odlična stvar za početak. Dosta je to i praktično posloženo.
Al treba imat na umu da toliko košta prazna Boschova kutija za alat :D

Al da će se raspast od korištenja odmah ili nešto, neće... imam set gedori slične kvalitete/cijene, rastavljaju Citraća bez problema.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Uletio danas u Lidl i skužio da ima kopije ovog Dremela za 150kn. Ima i set dodatnih nastavaka za 55. Sve u svemu ok cijena, garanciju ima, a nastavci su univerzalni, pašu sa ovog, Dremela, kopije... svi međusobno.

Pa ako nekome treba ultra koristan mali alatić po dobroj cijenu, misli da će ih bit još par komada po trgovinama
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Samogradnja. :)

Tapni na sliku za video.

[ame]https://www.facebook.com/video.php?v=860918043993133[/ame]
 

AX-ja

èudo jedno
nema,zakon poluge.
mislio sam da ce bit neki teski promasaj,a ono uopce nije losa stvar.
jos malo doradit i zgodna sprava.
 

igor

New member
Pravi alat nema se kaj reči no na citroenu ax-u, saxu,zx i sl. ne funkcionira :D :D :D
Svaki put se začudim u tim videima kak je sve sterilno čisto pa nemaš si di ni ruke zamazati :grin:
 
Na vrh