Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

markan1000

Well-known member
sve šta sam kupovao u lidlu mi se pokazalo ok (kutna brusilica, tračna brusilica, još jedna mala brusilica, aku odvijač, možda i još ponešto sitnijeg alata). pričamo o amaterskoj upotrebi naravno. pištolj za pjeskarenje je i meni zanimljiv, baš imam par stvari s kojima bi se mogao poigrati :twisted:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Nemoj nasjesti!!
Ja sam ga kupil, ništa nevalja..
Da bi sa tim pištoljem htel skinut hrđu ili staru boju trebal bi 20 bara na njega prikopčati.. sa 10 bara nisam mogel ništ napraviti.. možda ženi lak sa noktiju skidati :D:D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Možda bi bilo bolje da se ubaci neki drugi medij za pjeskarenje...
Generalno sam i ja zadovoljan s nihovim proizvodima, jedino za lemilicu recimo nema naknadno nastavaka za kupovati... Al kvalitetom je OK za tu lovu. Svakako ćemo razmislit, bit će i ovo ok orijentir.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Danas u Lidlu naletio i kupio :whistling:





Pa ako nekom treba, trkom u Lidl...cijena prava sitnica..40 kn :D
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Do sad sam koristil za one veće štrajfe ovo:



i za to znam da je dost abrazivna i da skida dublje ogrebotine od raznoraznih mulaca koji se neznaju parkirat ( za razliku od Sonax extreme Polish & Wax Nano Pro 3 s kojim moraš trljat ko mutav i iz iskustva znam da je samo za sitnije ogrebotine tipa noktiju oko kvaka itd ), naravno pod uvjetom da nije lak sastrugan do ibera..tak da brijem i da je ovo na istom tragu

Ima i sonax nekaj slično ovom iz Lidla..još ak odradi posel ko i on, di češ bolje za 40 kn :D:D

 

Cutac

Prèkaroš
Ja imam ono za krom od Sonaxa. A ogrebotine imam samo povrsinske. Jedna od blatobrana, jedna od strugalice za led, slucajno potegao po laku.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
29kn u Plodinama (hiper). Kineska kvaliteta, ali bit će dobro za popunit set starog alata, ugurat u gepek za svaki slučaj ili imati za silovanje kad vam je žao Unior seta.



PS

Dizalice iz prvog posta dan danas rade :D
 

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
Pozdrav,

Imam trn u oku na Fiatu Puntu Mk2 (2003.). Odlijepio se tapicirung.
Èime bih ovo natrag nalijepio/učvrstio i kako? :confused:
Jel treba neka posebna masa za to? Ima tko iskustva sa time?

Slika:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Umjesto trošiti na ljepilo... ja bi otišao do nekog autotapetara da to riješi u minuti, i ostavio bi mu za kavu :D
 
Na vrh