Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

Milosh

Test
Ja sam na nekoliko brisača (ne mogu se sjetiti koji su bili) pokušao zamijeniti gumice ali nema šanse izvući ih, uhvaćene su na više mjesta onim limenim "kandžama" odozgo. Kako vi to radite?
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Ja sam na nekoliko brisača (ne mogu se sjetiti koji su bili) pokušao zamijeniti gumice ali nema šanse izvući ih, uhvaćene su na više mjesta onim limenim "kandžama" odozgo. Kako vi to radite?
Ja sam ovako uradio. Koristio malo kljesta.

 

Milosh

Test
Ok, možda i ja to pokušam sa svojima. Ali opet je upitna kvaliteta i trajnost tih gumica koje stavite. Kad bi se mogle kupiti neke super kvalitetne gumice za normalnu cijenu..
 

Cutac

Prèkaroš
To stoji, ali gle ovo.
Ja sam pred par mjeseci za 350 kuna kupio Bosch AeroTwin za c4. Ako si vidio, pospricali su mi ga lakom na radovima na cesti i brisaci su cca. dva sata na putu brisali preko laka na šajbi i sad su osteceni na par mjesta. I sad mi je muka opet dati 350 kuna za brisace kojima se moze opet to dogoditi. A ovako uzmem gumice za, sta ja znam, 50 kuna, mijenjam ih svaka 3-4 mjeseca(opet, zavisi jel kisna sezona ili ne) i ispadne me jeftinije, a uvijek imam nove gumice.
Je, treba pronaci neke koje su u startu dobre, ali valjda postoje i takve :D
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Fora, ali što će ti 5-30 na skuteru? Tako fini moment ključ najširu primjenu ima kad se sam motor otvara. Ali, dobro. Nađe se korisnim uvijek.
 

sir.Oliver

Well-known member
ne znam , nisam ga imao u rukama , nisam probao . isto tako ga nema niko od mojih prijatelja .... ali , jednog dana ću reskirati i kupiti ga ..... testirati na starim brisačima .... i staviti ovamo rezultate
 
Na vrh