Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

Cutac

Prèkaroš
HO-HO-HO SRETAN BOŽIĆ

1593176244641.png
Posudio lidl dizalicu za fotosešn
1593176267527.png
Taman stane i pak
1593176283011.png
1593176319515.png

Nisam ju probao na autu, posla imam preko glave, budem sutra.
Super stvar je što je pomak "unazad" jako, jako mali, nije potrebno da se puno kotrlja po tlu. Tj. malo je vjerojatno da će početi vući auto u stranu umjesto okomito.
Prvo na Pandi probavam jer ona ima one plosnate tanjure na podu za dizalicu, najsigurnije je. Onda na c4 jer je najmlađi, pa na VTS-u.
Jedini problem je što je ova stazica na kojoj mijenjam gume na knap po duljini :D :D


Post je automatski spojen:

Gledajte na 0:56 kad spuštam lidl dizalicu kako se ruka pomakne u stranu malo.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Uspilo mi je to promaknuti. Hebote na svoje oči sam vidio eu model, makar star. Nemrem vjerovat da su i oni pobegli...
Nači na starom kontinentu nemamo proizvodnje tih dizalica? Niti neka turboskupa firma?
 

sir.Oliver

Well-known member
ljudi , aj meni , pa šta vam je .... ja lidl dizalicu koristim cca 20 godina i to aktivno ( znači svaki dan i to po nekoliko sati ) i još uvijek me vjerno služi , bez ikakvih intervencija ( jedino što sam slomio ručku za nošenje , te je napravljena od inoxa ) . nisam dosipao ulje , nisam menjao gumicu .... nisam je uopšte servisirao . samo je koristim ..... i ne mogu se požaliti na nju . niti jednom me nije iznevjerila ......
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Cutac Cutac je treći čovjek od kojeg sam čuo da mu je puknula na tom mjestu. Žive ljudi i u kućama bez armiranih serklaža, pa je sve super. Dok ne strese potres. ;) A, onaj TuV certifikat qrca vrijedi, ako ga izdaju za ovakvu dizalicu.
 
Na vrh