Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Unutar mjesec dana sve možeš vratiti neovisno o razlogu, ne kompliciraju ko ni Lidl... garancija je mislim tri godine, ali nisam koristio do sada.
Nije ''njihova''marka, ima ih i inače za kupit okolo, za 350-400kn.

Mislim da je OK riješenje za motore ili eksterijer auta di postoji opasnost od ispadanja...
 

Cutac

Prèkaroš
Ma, ko ga jebe, valjda ću naći mobitel koji ima dobre mikrofone :)
Post je automatski spojen:

P.S. hvala što si me obavjestio!
 

Cutac

Prèkaroš
Slupana MX-5, redizajn NB serije. Full rebuildana mehanika, 1.8 sa hidropodizacima i VVT-om, 6 brzina getribom, donor na kojega će ići turbo kit. Tj. Motor i getriba idu u ovu crnu koju vidiš(prije toga ona ide na rješavanje hrđe i lakiranje), motor iz crne ide na stol i tamo se slaže turbo. Kad se ispraksiramo, prebacuje se u auto.

Na crnoj su od jucer OZ Superleggera 15" i sa 195/50 gumom, jedan kotac ima 5.2 kilograma. E. 5.2 kile. Uzmes kotac i jednom rukom ga nosis kao da je vreca brasna. Ove original felge desno su iskrivljene, to ce ici na ravnanje nekada.
 

Cutac

Prèkaroš
Jel zna netko gdje ima kod nas, i po kojim cijenama se kreću one lampe za haubu? Dosadno mi bude, a po noći ne mogu raditi na autu jer niš ne vidim, koliko god svjetala popalio :D
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Nedaš autim mira ni po noći :D
Ja u autima imam one iz lidla što se mogu kačit i imaju magnet, imaju tri vrste osvjetljenja, kao baterija, klasika, onda kao lampa i izvlačenje, onda ima traku 20tak cm! Adapter i za auto ima, dobra stvar, sto možda i dvaes, tries kuna! Jedna je čak u more potonula s barke i još radi 😊
Da uzmeš kakav led reflektor i prilagodiš ga za te svrhe?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Do parkirnog mjesta sam dovukao žicu sa stare vanjske lampe, dodao prekidače i razvukao tri žice i tri led reflektora. Imaju zglobove pa ih se da prilagoditi... jedna udara pod kutom od sprijeda taman pod haubu.
Plus imam onu naglavnu planinarsku kad se zavlačim.
A u planu mi je onaj reflektor sa kablom iz lidla:



One LED kobasice sa magnetom imam dvije, jedna lidl jedna kaufland, ilti buđet lampe.... posluže ali i naživciraju. Ti magneti su ultraslabi i popuste u sekundi, kad ih objesiš je teško usmjeriti svjetlo di treba, i tako... idu mi na jetra iskreno.
 

Cutac

Prèkaroš
One LED kobasice sa magnetom
Šta je to?

Ja u garaži imam svjetlo s lijeve i desne strane(ali to je obično svjetlo, žarulja LED od, šta ja znam, 80W halogene snage), imam masu onih baterijskih lampi(dugačke, kratke, okrugle, sa lećama, bez, valjda svaka koja postoji), ali i dalje niš ne vidim.
Ove zidne bacaju moju sjenu, a ove baterijske mi blješte u oči jako često. Baš imam osjećaj da bi mi ona štanga za haubu pomogla.

I često jako dobro vidim jednu stvar, a sve okolo ne vidim. Tipa da radim klapnu gasa po noći. Vidio bih nju, a sve okolo bi bilo crno :D
 
Na vrh