Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Nekako sumnjam da bi radi jednog neuvjerljivog posta na forumu ukinuli prodaju artikla za kojeg pretpostavljam da se dosta dobro prodavao.
Da, baš sam bil u Kaufu po nosače za kotače. 100 kuna bili. Zel četri odma. Imam 16 kotača od 4 auta u garaži po podu, izgledam kaj fušerska vulkanizacija. :) Velim, malo reda idem uvesti. Bili po 100 kuna. Za 169 te iste lidl-dizalice. Pograbljene. Sumnjam da budu to makli iz ponude. Ak i nekom padne na glavu, sam ti vele da nisi čital upute i zdravo. :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma i zidni su bili do nekih 100kn u Kaufiju, ne isplati se zahebavat sam.... makar sam bio skeptičan dal će držat, nema problema.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Ma i zidni su bili do nekih 100kn u Kaufiju, ne isplati se zahebavat sam.... makar sam bio skeptičan dal će držat, nema problema.
To sam otpisal. Ne isplati mi se zauzimati mjesto s tim na zidu. Istu stvar mogu dobiti ak denem željeznu policu i maknem drvene ploče.

Ovak nešto



Ja imam takve iz Lidla i moram letvice držati pod nogama, inače se naginju.
Dva sam montiral, za sad su Ok.
Bit će sljedeći tjedan one plastificirane gedore za felge, mislim 90kn... odlična stvar, pa kome se neda čekati iz kine...
Screenshot_2020-06-05 Issuu reader embeds.png

Taman za novog Wisenta. :) Hvala!
Od 10.6.
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
E to je to ;)

Svako je u svom problemu, ja pak na podu nemam mjesta, a ove digao praktičko do stropa :)
No nije ni ta polica loša... da ju je skroz rastegnuti i pričvrstiti, možda bi i četri seta ugurao
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Original iz Picassa je gotov?
Tog odavno nema. Još dok je lokalni vulkalac stezal šarafe nogom. Na 150 kila žive vage + gravitacija kod poskakivanja. :) Jučer sam išel ususati auto, vidim nemam ni jedan ključ. Pitam starijeg sina di su pa, veli jednog je posijal, drugog slomil... Po novom, sve kaj nabavim novo od alata, stavljam pod ključ. :)
 

Scorpyo

Active member
Znači to nije bug nego feature. Moj je isto otišao na prvom vijku kojeg je vulkanizer zategnuo.

Ako ništa drugo to me natjeralo da odem kupiti moment ključ.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Znači to nije bug nego feature. Moj je isto otišao na prvom vijku kojeg je vulkanizer zategnuo.
Dost su mekani sam verovatno ni nisu zamišljeni da se hopsa po njima s više od 10-11 kg. :) Ne znam nikog bez moment ključa ko ne hopsa po običnom odvijaču nogom još "za svaku sigurnost". :)

P.S. Otkad imam super-cool Wisent :) skužil sam da mi pneumatski pištolj ne priteže po settingsima na njemu. Znači ak je pištolj na 10 kg i Wisent na 10, Wisent ga još zavrti još barm 5 mm (na šarafu, ne na ručki) prije neg klikne. Znači i novi pištolj mi treba.
 

Cutac

Prèkaroš
Jel zna netko gdje se mogu uzeti Champion gumice za brisače? Znači ne cijeli brisači jer su 350 kuna, nego samo gumice. Trebaju biti bar 75 cm duge, u komadu.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Redovno tražim te gumice, nikad nisam naletio na neki poznatiji brend, samo jeftilen...
Ali, za sljedeći put idem u Würth trgovinu, oni imaju svoje u ponudi pa da vidimo njihovo čudo i koliko košta.
 

Cutac

Prèkaroš
Ali, za sljedeći put idem u Würth trgovinu, oni imaju svoje u ponudi pa da vidimo njihovo čudo i koliko košta.
Aj pa javi.
Jer blesavo mi je davati 350 kuna za brisače. Sad sam za Pandu uzeo Champion EasyVision za 60 obje.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Ja uzmem Mitutoyo gumice, odnosno, uzmem brisac ceo, bez specijalnog kacenja, izadju me dva komada oko 3,5e. Na autu su Bosch metlice, koje su se pokazale dosta cvrsce od Mitutoyo koji je pukao na autu, pa samo zamenim gumice.
 
Na vrh