Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

Cutac

Prèkaroš
isplati se i čekati.
Jep, a ako bude nešto toliko grdo da ja moram sam popravljati auto(da mi treba dizalica), da se ne može odvesti 5 kilometara do mehe, onda ga neću ni moći na dvorištu popraviti pa je svejedno :D
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
dizalica 900 kuna
Winntec Y420250 dizalicu
900 kn? Niš još plus PDV, plus ovo, plus ono?

Ak je tako,, pa to je dost dobra cijena i "za po doma".

Jer dok si ti pričal o tom modelu, ja sam je išal guglati i vidim cijena oko 200 i kusur funti u Engleskoj. Preračunavam u kune pa si mislim, hebi ti to, preveć je to para za hobizam. Ali ovo je OK. Kaj, sam si im poslal mail? Oni tebi predračun? Kak ti je šalju? U najbliži dućan ili kurirom?
Čist komparativno s Lid-zalicom, ovo je stvarno močan komad alata za 900 kuna. Sad sam nekak sklon ju i naručit.

Krik.jpg
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Nije, kaže trebam dati podatke da naruče. Dao, pa bumo vidili sutra.
Idem onda poslati i ja mail u Ciak. Ako je 900, uzimam. Dal si pital i u Ponos.hr? Oni isto drže Winnetec. Nemaju taj model. Pitam te, ak jesi, čist da im ne šaljem bezveze.
 

Cutac

Prèkaroš
Nisam, ali budem. Pitao sam ove zašto nisu poslali ponudu, pa su rekli da moram dati podatke, dao podatke i opet nema ponude. Sutra ću ih poslati u ****c.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Juce kupio K2 Ultra cut pastu, jer sam primetio da je auto dobio po laku linije sa parkinga. Kao da ljudi mašu sa ključevi, i namerno grebu.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Nisam, ali budem. Pitao sam ove zašto nisu poslali ponudu, pa su rekli da moram dati podatke, dao podatke i opet nema ponude. Sutra ću ih poslati u ****c.
Poslal i ja jutros i u Ciak i u Ponos. Nema odgovora. Barem da napišu ikaj, pa makar ko te j., beži dalje. Neg niš.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Zdeslav, nisam vidio da si ovo pisao. Mene su zvali iz uprave jer sam uzeo na firmu, pa da potvrde narudžbu, lova uplaćena i čekam da stigne dizalica.
Moje pismo je završilo u košu za smeće izgleda. :) Bum ujutro opet!
Zaprav, budem te pustil da budeš kunić za tu dizalicu. Ak veliš da je dobra, mam pem po nju.

Nego, došao u temu da pitam jel netko ima iskustva sa ovime?
Tri godine dela bez greške. Još iz vremena dok je koštala 555 kn. Koristil sam je kaj brusilicu, sastavil sam s njom hrpu namještaja. Npr. šesterokrilni ormar iz Ikee. Cca 250 šarafa. Bušil u armirano (18 cm uđe kaj u sir kroz armaturu). Poliral delove auta. Miksal manje količine cementa. Još radi. Jedino kaj ti je minus, priključni dio vrlo brzo ode u ekscentar. Možda i ne čudi s obzirom kak sam joj mast vadil. Recimo ak uzmeš onaj 4 mm borer za drvo čist za narezati rupu za šaraf, računaj da bu to ispalo 5,5
Još troje ljudi kaj znam, to im isto tak dela. Možda su popravili to na ovoj generaciji. Ja to nisam reklamiral, jer možda sam je ipak malo preforsiral. ;) Za 444 best buy i no brainer.
 

Cutac

Prèkaroš
Zaprav, budem te pustil da budeš kunić za tu dizalicu.
:D
Ak veliš da je dobra, mam pem po nju.
Danas bio u Bauhausu u Buzinu, imaju za 1300-1800 kuna neke ogromne dizalice, nisam vidio marku. Ali s onog ne može spasti auto, tanjur je cirka 20 centi.

Bušil u armirano (18 cm uđe kaj u sir kroz armaturu).
Ma da? To mi je drago čuti.
vrlo brzo ode u ekscentar
Dobro, to je malo zeznuto. Ali opet 400 kuna je, nije 2000.

Hvala, uzet ću to za probu onda!
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Dal netko zna kam se ovo može kupit u HR? ne eBay UK je 150 kuna, al je poštarina još + 211 tak da se baš ne isplati. Dal ima to pri nama i pošto? Kak je književni ili "službeni" naziv toga? Tu ovde ljudi svakak nazivlju..

s-l16001.jpg

jer sam uzeo na firmu
Nisam te pital, jel to onda 900 po MPC ili VPC, ak je na firmu u sustavu PDV-a?
 
Na vrh