Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

zdeslav1967

šofer
Donator foruma

Cutac

Prèkaroš
Nemoš se ****t, a da ne uđe. Tak i ovo, ja ti iz iskustva kažem da to sranje ne kupuješ ni pod razno, osim ako želiš za po doma imati za dizati police i slično.
Meni se iskrivila cijela ruka na njoj. Ja osobno ne bih ni klocnama vjerovao, pod auto bih išao jedino ako je navežen na fosne ili OSB ploče. Sve drugo ide mehaničaru.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma

Cutac

Prèkaroš
Dok si je dizal ili ti je auto stajal na njoj?
Dignuo auto, skinuo zimski kotač, morao ga još malo dignuti i tada je pao.

Ova mi se onda konstrukcijski i cjenovno čini boljom. 5 tona diže, sve verikalna konstrukcija. 240 kuna.
I je bolja, pod uvjetom da ti stane pod auto i da je hod dovoljan da digne kotače sa poda. Ja imam takvu i dobra je, samo što na max istegnutosti kotač još dotiče pod na Citroenima. Pandu digne bez greške.
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Nisam ekspert za dizalice i alat, ali se sjećam da sam bratu iz UK dovlačio hrpu toga od SGS-a. Između ostalog i tu hidrauličnu krokodilku nosivosti tri tone. Sve je made in UK. Znam da može, bez frke, u nekoliko poteza, dignuti cijelu jednu stranu kombija, odnosno oba kotača u zrak. To je bilo prije četiri godine, a koliko znam još radi. Samo skrećem pažjnu. Mislim da je bila oko stotinjak funti.
 

Cutac

Prèkaroš
Kad smo kod toga, Winntec nije odgovorio...
Odgovorili, Ciak je zastupnik. Sutra ili večeras ću poslati mail da vidim što kažu.
 
Posljednje uređivanje:

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Ja sam tražil po DE neš kvalitetnije do 50-60€ i sve kaj vredi. Nemci uopće ne žele slati u Kroatien. Najdalje Slovenija, al ne da mi se maltertirat ljude tamo i molit ih da primaju. Mi smo njima uz bok s Makedonijom i Albanijom. Čak u Rumunjsku šalju. Javil mi se prodavač iz DE i veli da je tri dizalice do sad poslal u HR i da su mu sve tri kupci prijavili kak nisu došle, ebay im je vrnul lovu, a on ostal kratih rukava. Koji smo mi narod u tripm. Ljudi kradu dizalice z eBaya. Kakvo smrdljivo govedo moraš biti za to.

Evo kaj sam našel:

https://www.ebay.com/itm/Rangierwagenheber-Wagenheber-hydraulisch-2-25T-Low-Profile-flach-nur-8cm-Hohe-/191082362777
https://www.ebay.com/itm/LED-8cm-2-25T-Low-Profile-Rangierwagenheber-hydraulisch-tiefergelegt-Wagenheber-/352408188624
https://www.ebay.com/itm/Wagenheber-Autoheber-Rangierwagenheber-2-5T-80-360mm-Heber-PKW-MF77107-/291668823918
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Pa naš narod bi prevario i rođenu majku, a onda ju prodao za set guma, a kamoli ne bi zajebali nekog tamo prodavača.
Katastrofa. Ti sad nemereš naručit od Njemaca parktički nič zbog desetak krimino-debila iz Hrvatske. Pravda bi bila da tim te otete dizalice popuste po tamburi
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Javil mi se prodavač iz DE i veli da je tri dizalice do sad poslal u HR i da su mu sve tri kupci prijavili kak nisu došle, ebay im je vrnul lovu, a on ostal kratih rukava. Koji smo mi narod u tripm. Ljudi kradu dizalice z eBaya. Kakvo smrdljivo govedo moraš biti za to.
Ne vrijeđaj goveda. :) Biti lopov je talog taloga.

Evo, imaš u toj klasi nešto iz njemačke. Samo ne znam je li Made in Germany ili Made in Coronaland. :( Versand ti je 30€.

Ovo s LED-icom je zgodno. Meni u garaži tako svjetlo pada, dok su vrata otvorena, da uopće ne vidim ispod auta dok ne upalim sjvetol ispod u jami.

https://www.ebay.de/itm/Hydraulikwagenheber-Rangierwagenheber-Wagenheber-tiefergelegt-flach-8cm-2-25-T/121724492303
Edit: vidim da ima i TUV certifikat. Doduše, ima ga i lidlovača, pa mislim da to malo vrijedi.

SGS ne bih. Makar je "made in UK". Njihovih alata, ako bolje pratiš, uglavnom nema u ostatku unije, jer su se oni uspjeli "izboriti" za neke svoje standarde u kvaliteti prozvodnje i izdržljivosti. S obzirom na to da ih značajnije nema na ostatku EU tržišta, mislim da su ispod standarda. Koliko pratim njihove forume i YT blogere, vdim da garaže vrlo rado opremaju robom proizvedenoj u Nizozemskoj i Njemačkoj.
 
Posljednje uređivanje:

Franz

Well-known member
Mi smo njima uz bok s Makedonijom i Albanijom. Čak u Rumunjsku šalju. Javil mi se prodavač iz DE i veli da je tri dizalice do sad poslal u HR i da su mu sve tri kupci prijavili kak nisu došle, ebay im je vrnul lovu, a on ostal kratih rukava. Koji smo mi narod u tripm. Ljudi kradu dizalice z eBaya. Kakvo smrdljivo govedo moraš biti za to.
Ne znam detalje, ali mi na prvu dok čitam, nije to baš logično. Od početka godine sve više kupujem iz EU i "made in eu", a manje aliexpress shit iz kine, i sve što je stiglo iz Njemačke, Austrije, Švicarske je stiglo kurirskim službama s tracking brojem. DPD, GLS, DHL... Čovjek mi prvo dâ tablet da potpišem, onda mi preda paket. Prodavač valjda u roku minute vidi da imam paket u rukama. Tako da ni u teoriji ne znam kako bi mogao reći dan "nisam primio paket". Ali da lopova ima, ima. Vidim da puno kineza na ebayu blokira Hrvatsku. Pitam se zašto, jel... 👮‍♀️
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Vrhunski, s obzirom na brend i cijenu, isplati se i čekati.
Ako nas apokalipsa zaobiđe, morao bi si i ja piknuti ovako nešto
 
Na vrh