Xsara 1.8i 16v VTS by ribadesign

Saks

New member
Riba ljepo to napreduje, baš s guštom pratim ovu temu :) Samo tak dalje.

I da u ponedjeljak bio kod tvojeg gay frenda pederčića ili ti ga mojeg kuma Darija, pa smo te se sjetili :D
 

ribadesign

New member
@ Ivan - tenkuverimač, mislim da ćeš morat doć pomoć ipak :D

@ Saks- haha :D i ča govori seljoćuning sa mercovin ratkapama? :D

@bjelivuk i Mirda- hvala momci, imam gušta podjelit radove kad ekipa pokaže interes. živili!
 

ribadesign

New member
evo mene opet :D po planu odrađena subota, bacio sam 2 sloja temeljne, na nekim kriticnim mjestima i 3, full sam zadovoljan kako je ispalo s obzirom da to radim prvi put:D drugi vikend nadam se ide dalje farbanje...

pa je doletio frend sa svojim VTSom na kojeg smo vratili ljetni setup, a zimski smo prebacili na mog karavana, show :D ugl, te zimulje su kud i kamo bolje od mojih ljetnih koje su plastika
nešto se i fotodokumentiralo :cool:

sve zaštićeno i spremno za temeljnu










zajevansija :D


izbaci uljeza :twisted::disgusted::p


1.4 break na ph2 vts felgonama xD



konacno lijepi dani, sad radovi kreću ozbiljno! cheers!
 

ribadesign

New member
a šteta, bar danas to nije problem uz sve ove kamere na mobitelima, malo inspiriraš druge a mozda ces i ti jednog dana htjet ponovno vidit kakve si gluposti radio jednom davno xD
 

ribadesign

New member
pozdrav ekipa! Ne, nisam odustao,ne još! samo se malo oteglo :D al ajde, nešto se radilo pa da podjelim s vama.

rastavljeni su branici, i polako se pripremaju za farbanje. gornji dio spojlera također.

interijer, odnosno pod je konacno "gotov" što se farbanja tiče. Nisam baš naj zadovoljniji, al s obzirom da sam se prvi put toga uhvatio, i sam ko pas, dobro je i ispalo. bit će bolje idući put. :) iduće bi trebalo lagano pošlajfat i ispolirat sve da se sjaji ka pasja jajca, kupit gumene čepove za pokrit rupe koje su ostale i tu će priča oko poda bit gotova.











viškovi :O

pa se lagano pocelo čistit i spajat nazad



filter kabine xD, gornji je iz ove xsare, donji mrtvi crni iz crne :p još jedna stvar na listi


nakon što se pod ispolira, dolazi motorizacija konacno na red, jedno pranje kompletnog auta i motornog prostora pa finesice :) stay tuned!

to je to za sada, uživajte! :cool:
 

ribadesign

New member
yo! nešto se radilo proteklih par tjedana, opran je motor, rješena je distribucija, svjećice, ugrađen je novi hladnjak i ispran komplet sistem hlađenja, isprano je staro ulje i utoceno novo, filter ulja, i za:cenzura::cenzura::cenzura:ancija sa nekakavim sitnicama, motor radi super :3

par slikica:











Veliko hvala gospodinu Ivanu LIXtronicu na pomoći, na rukama i strpljenju! :oops::twisted::weeabooface::angel::) :rolleyes::grin:

Više slika i nastavak radova uskoro, još tjedan dana faksa! :twisted::twisted:
 

Lix

Active member
mislim da se veselje nemože baš lako riječima opisat, ali recimo da skoro svaki dan riba sjedne u auto, upali ga i uživa samo šta auto radi u mjestu, čovijek nema siceve, unutrašnjost ništa, ali početak je tu i napredak je velik i ić će sve brže, volje ima ko u priči sad ce bit i vremena, da se i novci daju izmislit bilo bi super ... toliko od mene :weeabooface:

planove neću iznosit javno al moglo bi preko ljeta bit dosta napretka na obadvije xsare :)
 

ribadesign

New member
lix <3 hehe, ka mala beba, veselje samo takvo! :D sad trenutno je vrijeme veći problem, vrijeme kao fizikalna veličina a bogami ni prognoza nije baš sjajna :Da pare, pare nisu nikad bile problem, nema ih i gotovo :D nadam se malo konkretnijim pomacima uskoro.
Do tipkanja! :cool:
 
Na vrh