Saxić 1.0 by gox

gox

New member
Hvala, hvala! Imam još dosta planova !

Ma nee hahah, ova zadnja slika gdje je felga se taman išla montirat, a guma je bila u rukama kod vulkanizera...kak sam brz a? :) :) :)

BTW. jedino me zva jedan čovjek s krka, koji je zvao kupca za felge nakon mene, da mi neće pasat felge jer nemaju centralnu rupu, pa me tog malo strah, ali prije ću isprobat, stvarno bi htio ove original montirat :) Nadam se da će pasat, već sma probao stavit felge bez guma, ovako samo da vidim kako bi izgledale i točno su do ruba naprijed, iza taman, jedino gdje bi moglo strugat je s unutranje strane, ali se nadam da neće. :)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Bravo bravo Gox :hello::hello:

Našlo se nešto love vidim :D:D samo naprijed :stovanje::stovanje:
 

gox

New member
Radilo se pa se došlo do love :)
Štedio sam 8 mjeseci za ovo i napokon dočekao :D
Druge godine imam nešto drugo u planu, malo ozbiljnije :)
 

deda

New member
Felge bez rupe pašu,jer imaju istokarenu rupu sa unutarnje strane,da sjednu na glavčinu,samo kaj nemaju rupu skroz,tak da to nema veze.
 

deda

New member
To je,ali glupi PSA i dalje to dela.Vulkićima se diže kosa na glavi kad im dođeš s tim.I nikada,baš nikada to balansiranje ne može biti toćno.
 

XSARA VTS

Member
To je,ali glupi PSA i dalje to dela.Vulkićima se diže kosa na glavi kad im diđeš s tim.I nikada,baš nikada to balansiranje ne može biti toćno.
E baš sam to htio reći ja bi sad isto trebao balansirati a neda mi se dat lovu za to i još te ispile moraš se naručiti kao da ideš u svemir i platit više zato što moraju skidati osovinu da stave pripremu na 4 rupe ma strašno ali jbg. :disgusted:
 

gox

New member
Hvala svima na pohvalama! Nadam se i ja da će bit dobro sve, da će sve pasat i fino se ponašat u vožnji !

Problem je i meni bio s tim jer kad sam išao kod vulkanizera, nije imao taj nastavak, pa sam kod njega stavio samo gume gore, kod drugog idem na balansiranje i namještanje špura, kad dođu gewinde, nisam htio sad stavljat felge gore pa opet plaćat špur kad stavim gewinde :)
 

Salle

Sektaš
odlično, svaka čast, felge prva liga, gume isto tak, još kad se upodira mali bude super izgledal, sad na redu neki TU5J4 ?
 

vuke

New member
E baš sam to htio reći ja bi sad isto trebao balansirati a neda mi se dat lovu za to i još te ispile moraš se naručiti kao da ideš u svemir i platit više zato što moraju skidati osovinu da stave pripremu na 4 rupe ma strašno ali jbg. :disgusted:
kod magaša u Matuljima je meni uzeo za dvije montaže guma s balansiranjem 125 kn za obje bez naručivanja, pa si tamo pogledaj
 

gox

New member
Salle, ili taj ide, ili 8v od rallyea S2 :) To druge godine, ako ću uspjet uštedit, potrudit ću se :)

Meni su gume montirane već sve 4, moram samo balansirat, čuo sam da je 35kn po kotaču a sad...još ću se raspitat prije..
 

gox

New member
Sitgle gewinde :hello:









Sad čekam plaću da mogu ić riješit most, napravit servis i stavit felge i gewinde...valjda ću imat dosta :sneaky:
 

petarvts

New member
Mislim da ce tebi valjat ove gevinde ,bas sad gledam ja sam imao manje suste , tvoje su duze za sigurnih 10 cm ..nadam se da ce ti valjat... pa da nam kazes dojmove :)

Bas sad gledam cini mi se da su tvoje suste duze sigurnih 10 cm od mojih sta sam ja imao ,daj mi reci jel ti amortizer tvrd ili mekan ?
 
Na vrh