Saxić 1.0 by gox

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Re: Saxić 1.0

Imam neku kombinaciju za ove papučice. Što mislite o njima? Jel bi pasale? Liče mi malo na C2 VTS papučice...sutra ih idem vidjet uživo i probat jel mi pašu...



kako se na stražnjoj strani ove papučice spajaju na pedale? utor sa zubcem, šaraf?
 

gox

New member
Re: Saxić 1.0

Da, spajaju se ovak kak je Vedran reko, ma nije problem bušit kroz plastiku nego je serijska papučica šira od ove nove, pa mi to nekak onda bezveze izgleda...jedan tip sa saxperiencea mi je rekao daa probam ovo sa strane kaj viri malo maknut nekak..otpilit il nes, al ne znam kak ce to ispast..nije puno šira serijska...
 

Vedran

New member
Re: Saxić 1.0

Gas pedala ti se drži na dva šarafića na firewallu prek polugice. Prvo otkopčaš sajlu i odvrneš to i pedala ti je vani- jako jednostavno i nema se kaj fulat; jednom kad ju imaš vani možeš nariktat sve kak hoćeš
 

gox

New member
Re: Saxić 1.0

Prodao opruge H&R :whistling: Vozio se u autu od dečka kojem sam prodao, 106 1.1 i opruge su tako mekane :confused: , auto puno bolje drži, a na rupama je udobniji nego što je bio na stock oprugama, što mi nikako ne ide u glavu, obično bude auto tvrđi, još su ovo H&R koje su inače poznate da su malo tvrđe od ostalih...300kn u džepu, štedi se za gewinde :D
 

1587 VTS

New member
Re: Saxić 1.0

Prodao opruge H&R :whistling: Vozio se u autu od dečka kojem sam prodao, 106 1.1 i opruge su tako mekane :confused: , auto puno bolje drži, a na rupama je udobniji nego što je bio na stock oprugama, što mi nikako ne ide u glavu, obično bude auto tvrđi, još su ovo H&R koje su inače poznate da su malo tvrđe od ostalih...300kn u džepu, štedi se za gewinde :D
Ista stvar je i kod mene nakon eibacha.. Samo naprijed stari ;)
 

gox

New member
Re: Saxić 1.0

Hehe, da! Al ajde eibach, za koje svi kažu da su udobnije od stock, ali H&R, tvrđe su inače od ostalih, i vozio sam se u jednoj hondi sa H&R oprugama, to tvrdo ono..užas! Žao mi malo jedino što bi auto bio kolko tolko spušten, a mekši, a opet mi je drago zbog 300kn u kasici :p i skupljanju za gewinde :)
 

gox

New member
Re: Saxić 1.0

Danas se nešto sitno radilo..

Maknut stražnji brisač i oznaka AutoLuka (oznaka još na ljeto :) )

Prije:



Poslije:



I maknuo sam bočne oznake 1.0i i stavio Saxo od Ph2 saxa...

Prije:



Poslije:

Znakić je prljav jer je takav bio na drugom saxu (očistit će se :D )



Sitnice, ali me vesele :) BTW. što da stavim, tj. od kud da nađem neki komad gume/plastike da popunim rupu gdje je bio stražnji brisač?

Znači ovo



da napravim da bude ovako



 

fullcool

New member
Re: Saxić 1.0

Sitnice, ali me vesele :) BTW. što da stavim, tj. od kud da nađem neki komad gume/plastike da popunim rupu gdje je bio stražnji brisač?
imaš u anetu velik izbor plastičnih kopči, možda ti nešto bude pasalo
ili ugradi webcam za vožnju u rikverc:D
 

gox

New member
Re: Saxić 1.0

Kaj nebi trebo naprijed ugradit? Mislim, svi su ispred mene, a ne izan ipak je ot 1.0 :D

Ma to ima ovak bzvz neke plastike od biločega mogu pasat samo nemam nikakvu ideju od čeg bi mogo stavit :whistling:

@mirda69 Taj brisač nikad ne koristim, a i puno mi ljepše izgleda bez njega, čišće nekako :)
 

1587 VTS

New member
Re: Saxić 1.0

Neka, neka, samo naprijed majstore :cool: I ja sam na svome bio 1.0i zamijenio sa "saxo", sta koga briga sta je unutra :D Tvoj sad vizualno prolazi kao 1.1i oprema X jer su lakirani branici i imas volan s 3 kraka ;) Ja se brisaca ne bi mogao odrec cisto zbog funkcije, na svog sam stavljao plasticni isto od ph2 tj od 106/206.. Al clean look uvijek podrzavam :) Cekam te jos s tablicama da ukines te barokne okvire, bit ce masu bolje ;)
 

gox

New member
Re: Saxić 1.0

Htio sam i ja stavit Ph2 brisač plastični, ali mi see takoo velik učinio, ne znam..valjda jer sam prije ovaj maknuo pa kad sam vidio ph2 sam reko, nene, nema vraćanja :)

A nikad ga ne koristim, a auto mi je uvijek čist tako da... :D Slijedi sređivanje felgi i rješvanje praga i vrata ;)
 

1587 VTS

New member
Re: Saxić 1.0

Vidi, sad mi upalo u oci, na tablici imas 891, meni je bilo 981 :D pervise su ovi nasi slicni :D Ne bi vjerovao, brisac na ph2 je cak neki cm kraci od ovog na ph1, samo ga treba namjestit pri montazi da stoji vodoravno kad je ugasen, a ne da se digne na pola sajbe.. Samo udaraj po clean looku, ja sam uvijek za :)
 

Vedran

New member
Re: Saxić 1.0

Treba ti ruke oderat sa drot kefom pa oprat sa Arielom zbog zadnjeg brisača:grin::grin::grin:


Vraćaj to nazad jadannebio, jako se maže zadnje staklo na saxu...

Nemoj bacit ono 1.0, baš bi si mogel stavit to na svoj:cool:
 

gox

New member
Re: Saxić 1.0

Istina, maže se jako, ali meni je auto uvijek čist i taj brisač stvarno ne koristim nikad.

1.0 sam čenđo sa frendom jer njemu niš ne znači :)
 
Na vrh