Saxić 1.0 by gox

boban1982

New member
@gox
Super izgleda spusten saxic!
Drugar je skoro spustio C4,izgleda bruka,a kad digne auto na dizalicu opruge setaju gore dole koliko su kratke,ja bih rekao da to nije kako treba...???
 

gox

New member
Hehe! Sa svima se druzim, nema kod mene volim ovaj, ovaj je ovakav ovaj je onakav :)

Tnx! Za drugu sezonu planiram jos nize naprijed! I moje su dosta kratke, tako i meni setaju pa je namjestim i onda gas, meni je sve ok...
 

Dalibor

Dado Tornado
kakav je to golf na slici, jel to neki enduro cross golf?! :shock:
to je vw hidrauličar?! :hmmm:

inače saxo je kao bonbon :palac-gore:
 
Posljednje uređivanje:

Marko

Well-known member
Gox, kak bi tvog saxa s guštom provozo! Ja kad ti sjednem napred ne budu ti trebale gewinde... ROFL

Kak curke trzaju na autek?
 

gox

New member
Polo Cross, fini autek! :)

Hvala svima!

Ma i meni je gušt hehe A s curkama je posebna prica, svaki put kad ulaze u auto, ja uvijek, pazite da ne zaprljate, polako, bla bla onda su vec navikle i cim ulaze kazu evo evo dobro pazimo :p

A kad idemo negdje se izvlacim da nas ne moze ic 4, pogotovo muskih jer ce mi strugat jeidno mogu jedan muski i dvije cure pa tak ide vecina uvijek sa mnom :)
 

gox

New member
Evo da se javim s update-om..

Napravljen servis, ulje, filter ulja, ociscen i nauljen K&N panel, stavljeni novi tepisi u auto i danas napravljen špur i izbalansirani kotači...

Uskoro još par update-a ja se nadam...polako :)
 

gox

New member
Jedna od maloprije :weeabooface:



Inače, na auto su stavljeni bi-xenoni 5000K u 10.mj., nabavljene su ljetne gume 165/50-15 za proljeće, ima još planova ali otom potom....
 

TomoM

New member
Uredan autic, odrzavan, mazen i pazen po ps-u, s gustom sam prelistal cijelu temu, svaka cast :stovanje:

btw. jel Saxo zna stajat na onom parkingu prek puta groblja na Ciblji?
 

gox

New member
Hvala, trudim ga se držat da bude uredan! :)

Da, tu živim. (znam da je trenutno bez lajsne i ružan, ali čist je i ide uskoro na "sređivanje") :)
 

TomoM

New member
Hvala, trudim ga se držat da bude uredan! :)

Da, tu živim. (znam da je trenutno bez lajsne i ružan, ali čist je i ide uskoro na "sređivanje") :)
Nisam skuzil to za lajsnu, nisam ga ni gledal detaljno nego samo onak kraickom oka kad prodem onud.

Daj mi reci kolko ti trosi ta zverka pod haubom...
 

gox

New member
Nisam skuzil to za lajsnu, nisam ga ni gledal detaljno nego samo onak kraickom oka kad prodem onud.

Daj mi reci kolko ti trosi ta zverka pod haubom...
Iskreno, potrošnju nikad nisam uspio izračunat onak točno, puni tank pa kolko km pređem jer ga ne vozim samo ja, ali ovak preko zime cca 8l sigurno na 13", preko ljeta sam nešto bzvz mjerio s 15" oko 7.5l, malo je preslab za gradske gužve...po otvorenoj 4-5l...
 

TomoM

New member
Jbt u gradu ko moj GT trosi :eek:

Gledam nekog Saxa uzet, samo bi ja dizlovinu, al ak ovaj na otvorenoj trosi 5 il ispod 5 litara onda mi i to moze proc...
 

gox

New member
Moj izbor da sad kupujem bi bio 1.5D definitivno i odmah daj parsto eura više ako treba i uzmi više opreme (većinom imaju više opreme od 1.0,1.1 itd) ;)
 

TomoM

New member
Ma fucka mi se za opremu, samo da je motor ok i da zadnji most ne moram slagat odma...

Pobjego mi je jedan svjetloplavi prije par mj. od prve vlasnice, 2003. godina, s klimom sa 88 tkm, samo je bio neregan za 3000€, tuko bum se nogom u guzicu cijelu godinu zbog tog...

Sry. za offtopic :whistling:
 

gox

New member
Napravljen servis friško, filteri, ulje, antrifriz novi, skinut xenon i led-ice, stavljeni iza novi amortizeri (samo sam naprijed stavljao od gewindi prije), sve brave podmazane i razrađene jer su obje prednje bile zablokirale i rješen relej brisača da mi radi normalno prvi stupanj. Na 200 000 će ići na veliki servis a do tada nadam se da će sve bit ok. Sad je vrijeme za limariju i regu i onda slaganje na proljeće ;) I jedan bed, skuzio sam da moj saxo nema klasicnog navoja na rucici mjenjaca niti onu bijelu plastiku sto ima redizajn samo nego nekakav čudan tip navoja ako se to opce moze tako zvat tako da nema type r rucice :(
 
Na vrh