Rad i život u inozemstvu

Damir Sk

Member
neće ! ovo sranje se neće tako skoro završiti . ja ne vjerujem u efikasnost tih vakcina ... ( znate onu narodnu - prvi se mačići u vodu bacaju ) .... jako brzo su napravili vakcinu . tvrde da je efikasna , iako je na ljudima nisu testirali .....
Ne vjerujem ni ja ni u cjepivo nit bas sve o koroni al kad bude proljeće manje je gripe i onda nisu tolika zatvaranja
 

Thonchek

New member
Ma bitno je da nema toliko zatvaranja i da ljudi normalno mogu poslovati i prehranjivati obitelji. Mislim da će se putovanja i sl. industrije tek vratiti normalnom za koju godinu, a i tada će vjerojatno biti neko novo normalno.
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma

sir.Oliver

Well-known member
pa jedino C3 i 2008 se i rade u PSA TT .....ukoliko još netko želi , PSA traži nove radnike ......
ima li još zainteresiranih za rad u PSA ? momentalno oglašavaju slobodna radna mesta .....
 
Posljednje uređivanje:

sir.Oliver

Well-known member
uglavnom na traci . ne specificira se konkretno , pošto kod njih vrijedi rotacija .... moraš biti sposoban raditi na više pozicija , ne samo na jednoj
 

sir.Oliver

Well-known member
upravo zbog toga se to i radi ...... a uz to , imaš mogućnost okušati više pozicija i odabrati onu koja ti najviše odgovara , na kojoj si najbrži ...
 

sir.Oliver

Well-known member
ako netko želi doći ovamo i raditi .... traže radnike ... rad je na traci .... plata 800 na ruke + smeštaj + bonovi za topli obrok ( 3,83€ svaki odradjen dan )
 

dinko1981

Well-known member
800€ neto? 6000kn, zar se za te pare isplati ići van, živjeti u nekom stanu bez kučeta i mačeta, okružen strancima, pa ako i uspiješ od toga nešta uštedit,opet pitam jel se toisplati?
 
Na vrh