Pustolovine AxBoya

Ax boy

Well-known member
Srebrni auto je najbolji za održavanje a bijeli ljeti.
Koji je onda bolji za održavanje, srebrni ili bijeli? 🤣😀
Dok ne sjedneš ljeti u njega..
To si u potpunosti u pravu ali ipak mi nekako paše pa i ta crna boja, nekad ne bi pasalo ali sad da. Nisam toliki manijak za čišćenje i urednost auta, otkako sam oženjen čovjek, no noo više 😫🤣🤣😀😀
Evo ga, mali slatki blekica ( 4,7l/100km) 😍😎
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Zanimljiva ova boja... Neki dan sam vidio ljubicasti C3 II, nazalost nisam ga uspio uslikat, na kratko smo se mimoisli
Je zanimljiva boja ali uloženo je u njega u zadnja 3 mjeseca cca 10,12,000kn i još plus rega u 12.tom.
Motor je novi Hdi u njemu, ali sad još trebamo sredit lampicu Check engine koja se pojavi povremeno pa "zacuka" autić. Međutim s druge strane, auto pičiii a malo troši 😎😎😎👍👍👍😀
VTR a stavili smo 175/65/14 zimske gume, najbolje jer stvarno malo troši s njima.
Planiramo za ljeto uzet hmm? 3 vrste felgi su na popisu pa sad koje najbolje uzet i koje su najljepše ha?
16' br. 1
16' br. 2
15' br. 3
 

Prilozi

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Mislim da bi na tvoju generaciju najbojel stajale prve felge... druge dvije su nekako stilski više za prvu generaciju.
Ove druge sam ja imao na svom starom C3... jako sam zadovoljan bio kombinacijom.
 
Posljednje uređivanje:

Ax boy

Well-known member
Eee znači ove Ivan222?
Te i meni nekako, vuku me, da bih te ako nađem uzeo.
😎😎👍👍Dugo je do ljeta još, vidjet ćemo.
Eee znači ove Ivan222?
Te i meni nekako, vuku me, da bih te ako nađem uzeo.
😎😎👍👍Dugo je do ljeta još, vidjet ćemo.
Uskoro idu nova zadnja vrata, gornji dio jer su trula skroz po rubu a unutar gdje je su žarulje od tablica da ne spominjem horor.
Rupetina ogromna, trulež ko da je auto 72'ga
Kupio druga, jedva našao ali crna. Pa kad zatopli polakirat ću ih. Zasad crno.
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Ženska ruka očistila i sredila fino malog Zelenka, sve tip top.
😍👍👍

Bravo ženice 👍👍💪💪😍😍😍
P. S. : Nažalost uskoro idu druga vrata, gornji dio gepeka na C2 jer su sadašnja mrvicu trula, al mrvicu 😮🤣🤣
Sarcasm......
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Pozdrav prijatelji, kako ste mi? Eto ja malo sa ženicom u Slavonskom Brodu, nismo znali kuda danas? . Rekoh joj, pičii, Via Istok 👍👍
Autoput Zagreb - Slavonski Brod, prosjek 120/130 km/h, potrošnja 4,8L
Jedino što je on mali pa ga ljulja preko120 heheh, da je 1.6 16 V, 90kw, možda bi bolje bilo iako sumnjam.
C2 VTR 1.4hdi, tzv. Zelenko 💚🌲🌲

Jedna prigodna za Našu Slavoniju ali ni teta nije za bacit khmm khmm hahahha
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

Ax boy

Well-known member
Pozdrav Ekipa, eto neke novine na c3.
Nove kvake stigle, tatek ih otišao zamijenit u servis dok sam ja na poslu.
Kao iznenađenje za mene... Kasnije sam otišao do auta po nešto, ne razmišljajući uopće ( jer je bilo pitanje dana dolazak tzv. tih rosfraj kvaka). Otključavam auto, pipam za kvaku, uuuu majko mila!?? 😫😫😫😮😮😮
Rekoh sebi, krivi auto otvaraš, jao jao.
Prepao se živ...
Ono ispalo je, ipak moj auto..
Odmah mi je bilo lakše pri srcu.
😍😍🙏👍👍👍
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Oooo i moji Goodfellasi tj. naši obiteljski autii odmaraju za Uskrs
Paul Sorvino - Zlatni Berlingo 2.0hdi , najstariji auto
Robert De Niro - Plavi Berlingo 1.6hdi
Leo Pesci ( kratki fitilj) - takav je i Ženin c2 VTR, živahan i nervozan na cesti, baš pičiii. Alergičan na Mercedese i Bmw ( odmah se ima želju utrkivati s njima) hahahha. 😃😃
Ray Liotta - moj C3 2011 , ujedno i najmlađi auto ( poput glumca u postavi)
😎💪💪
Znam znam, nisam normalan danas ali eto. Odmaram pa puštam mozak na pašu i mašti na volju...
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Pozdrav ekipa eto mene sa suprugom u Omišu kod obitelji. Krenuli u 08:00 lipo iz Zagreba, bez gužve. Milina
U 11:30 u Omiš stigli, vozila je ona Bleki c3. Prosjek 140 brzina, 124km/h. Autoput, 5,4/5L 100km. Kad ženica ima težu nogu na gasu, ja ga ispod 4,8l imam.
😎😎💕
P.S. : bar je sad propuhan, nema filter clogging i sl kao po Zg 🐬🐬😃
 

Prilozi

Na vrh