Pustolovine AxBoya

Ax boy

Well-known member
Mjerkam te mjerkam 😍
Is this little gay or maybe the Citroën's are women? 😀😮😮😮😮😮😮 Just kidding - no hard feelings people.
Anyway, kad jednog dana dođu djeca, c4 picasso svakako bi mi bio u užem izboru...


Eto, par sati posla i ženin Zelenko se sjaji ko suza.
😀😀😀 Bolje ide nego moj c3 2011..
Eto, par sati posla i ženin Zelenko se sjaji ko suza.
😀😀😀 Bolje ide nego moj c3 2011..
 

Prilozi

Colnago

Active member
Donator foruma
Is this little gay or maybe the Citroën's are women? 😀😮😮😮😮😮😮 Just kidding - no hard feelings people.
Anyway, kad jednog dana dođu djeca, c4 picasso svakako bi mi bio u užem izboru...


Eto, par sati posla i ženin Zelenko se sjaji ko suza.
😀😀😀 Bolje ide nego moj c3 2011..
Eto, par sati posla i ženin Zelenko se sjaji ko suza.
😀😀😀 Bolje ide nego moj c3 2011..
Nice done :love:, Divim se kako lajsne na krovu nisu osušene + svinute
 

Ax boy

Well-known member
Da na C2 , kako su stariji od 10 godina a večina nije garažirana , sunce (UV) im uništava krovne lajsne koje se više ne drže na vodilice pa na krajevima
strše .
Nema lajsni, jedna puklaa. Drugu smo izgubili draga i ja na povratku iz Omiša dok je Zelenko pičio 140 :) 🤣 🤣. Otpala...
 

quaint

New member
Motor je novi Hdi u njemu, ali sad još trebamo sredit lampicu Check engine koja se pojavi povremeno pa "zacuka" autić. Međutim s druge strane, auto pičiii a malo troši 😎😎😎👍👍👍😀
imao sam isti problem s check engine, spojio na dijagnostiku izbacio gresku P2563 što se odnosi na pretvarač pritiska tlaka na turbini. Narucio ga kod Andjelka za 280kn original, promjenio i nemam vise problema . Motor je kod mene 1.4Hdi 2013
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
imao sam isti problem s check engine, spojio na dijagnostiku izbacio gresku P2563 što se odnosi na pretvarač pritiska tlaka na turbini. Narucio ga kod Andjelka za 280kn original, promjenio i nemam vise problema . Motor je kod mene 1.4Hdi 2013
Aha ti si tako problem riješio. Odlično i povoljno jakooo si platio taj dio.
Eto draga svaki dan sad skoro put Zagreb - Bjelovar, prosjek 120/30 km, ispuhala i sad nema lampica, ko grom leti. Švapski auti kad ga vide iako su brži kažu : There's that little green box on the road. Fijuuuuu letiii.
 

Ax boy

Well-known member
Stigli u Omiš kod Punice i Family :)
Draga pola puta od Like pičila kao vozač Plavka Berlinga. Baš ga je stiskala. Oho ljepilo na papučici gasa. On vani na autoputu može i 4,9/5L/100km. Njenim stilom između ostalog (7,5/100km- 130km) , autocesta Zagreb - Split - Omiš
Doli u čoši se vidi Plavi, krivo slikao. 😮😮😀😀😀🤣🤣🤣
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Pozdrav ekipa, našao sam C3 za dijelove neke( Slovenija), pa ću svog običnog bez neke opreme Blacky-ija ukrasit krom detaljima kako vanka tako i unutrašnjost. Kao šećer na kraju dolaze na mog 205/45/17' origigi alu felge Citroen C3.
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Jučer su gume oprane i namazane 👌👌
Prosjek Zagreb - Split potrošnja 4,4/100km
Drugi dio puta draga vozi pa se njenom vožnjom popela na 5,0/100km
Sa gumama 205/45/17, idealno.
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Bravo, felgice su bomba. Za ovu generaciju najbolja kombinacija
Jelda da jesu. Hvala ti. Mislio sam prvo uzet one 16'alu mrežaste ali ove su mi ljepše.
Zasad se on vozi dok ne naleti c4.
Jelda da jesu. Hvala ti. Mislio sam prvo uzet one 16'alu mrežaste ali ove su mi ljepše.
Zasad se on vozi dok ne naleti c4.
Malo sam ga tu na moru i oprao. Crn je i neće dugo biti na njemu sjaj ali ipak.
 

Prilozi

Na vrh