Pustolovine AxBoya

Ax boy

Well-known member
Nemam pojma, uglavnom zimske su sada na plavku već gore. Navečer stavili ratkape na c3 i berlingo. Ja njemu vratio ove a sebi stavio nove od c3 baš model. Jedva ih stavio, mislim teže malo idu, treba lupit malo kad se uglave da legnu sa svih strana.
Ove vratio original Berlingu...
Evo mojih koje sam popodne uzeo u Dubravi...
Inače su na bijelom ovom original sa novijeg modela 2013 sa ledicama al blekiju super stoje 👍👍😎
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Oooo ekipica, šta je? Svi ste se zavalili u krpe, brrrr, biće zima je. Ljuban iz Vlaka u snijegu bi rekao: Tražit će zec matere 😀😀😀🥶🥶🥶🥶
Nisam odolio i oprao sam Blekija izvana iako temperatura pokazuje 7' stupnjeva vani.
Ledice ga dodatno odozada uljepšavaju i osvjetljuju 👍👍👍
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Aha misliš ovakve felge na blekiju?.
Vidio sam slične, bio jedan davno u oglasu 2010/11 godina al 1.4 8v excluzive, mislim da i sliku imam...
Evo jedan sa takvim felgama jel?
Takve, točno takve felge da mi je pronaći do 5,6 mjeseca za ljetne gume, onda bih ove sadašnje alu prodao. Međutim ovaj 1.4 excluzive je vjerojatno bio uvoz, nisam ih još vidio kod nas. Ko zna sve je moguće, nek je zdravlja. Tek je počela zima....
Alu felge za c3 viđam uglavnom samo ove, koje nisu loše ali one sa excluzive su mrak baš, onoo ful perverzne hehehe 😈😈
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

Ax boy

Well-known member
Pozdrav Citroënaši ekipa, ovo sam slikao u Omišu.
Ima ih jako puno u Lijepoj našoj, Citroena C3...
😎😎
P. S. :
Slučajno sam(Bogu hvala) otkrio da mi je riknula žarulja od lijevog fara. Samo je pozicija radila. C3 Blacky
Pa sam kupio (pojma nisam imao da očito ima i žuta žarulja hahah mulac mladi) H7 Hella u Kauflandu za 49,99kn.
Nažalost namučio sam se užasno dok sam promijenio žarulju uuuuufff 😠😠😡😡🤣.
Naknadno sam kasnije otkrio da svijetli žuto malo dok desno svijetlo u desnom faru svijetli bijelo onako.
Jel to ima šta veze i jesam li krivu žarulju kupio?
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa šta ti nije javio grešku za žarulju?
I njih bi bilo pametno mijenjati u paru, pa neće biti razlike
 

Ax boy

Well-known member
Pa šta ti nije javio grešku za žarulju?
I njih bi bilo pametno mijenjati u paru, pa neće biti razlike
A nije nažalost, agrrrr glavno da je prije na početku kad je kupljen, javljao za filter kloging uhhhhh taj filter... Sad više ne, propuhan je do Omiša. Od Zg 6,4 - 7,2 do trenutnih još 4,6l/100km. Ma dobar je...
Međutim hmm da onda kupim i drugu tu Hellu pa promijenim u desnom faru bez obzira što svijetlo radi u desnom??
 
Na vrh