Pustolovine AxBoya

Ax boy

Well-known member
Hvala vam kolege citroenaši od srca na dobrim željama i čestitkama.
Možete otvoriti temu, eto danas išli za ženu moju auto vidjet pa ga je tata koji samo sa jednim autom prošao 640xxxisuća, ima više iskustva. Propuhao je blekija do daske, više ne svijetli lampica Service, Filther clogging xDDD.
Nego eto od sutra i draga vlasnica citraća zelenka C2dvojke, 1.4hdi Vtr.
Auto je zmaj, neka mala ulaganja Al odličan
 

Ax boy

Well-known member
Moguće, čim bude prilika. Nažalost mnoge C2 dvojke imaju boljku pragove i zadnja vrata rub ili naprijed rub haube. Neke modele su u tvornici tih godina zeznuli.
Ovaj zeleni je odličan zaista.
Post je automatski spojen:

IMG_20200921_205739.jpgIMG_20200921_205755.jpgIMG_20200921_205809.jpgIMG_20200921_205815.jpgIMG_20200921_205739.jpgIMG_20200921_205739.jpgIMG_20200921_205755.jpgIMG_20200921_205809.jpgIMG_20200921_205815.jpgIMG_20200921_205739.jpgIMG_20200921_205755.jpgIMG_20200921_205809.jpg
Post je automatski spojen:

Joooj krivo sam spetljao, isprike sad. Duple slike sam bezveze stavio no, auto je bitniji :)
 

Ax boy

Well-known member
Oooo vozi mala moja, C2 Zelenko :) 205/40/17 Setna neke gume ljetne hmmm kupio ga s njima.
Idu zimske čelične sada....
Post je automatski spojen:

Oooo vozi mala moja, C2 Zelenko :) 205/40/17 Setna neke gume ljetne hmmm kupio ga s njima.
Idu zimske čelične sada....
P. S. Auto je uvoz iz Njemačke, mislim da ovakva boja nije bila kod nas...
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Pozdrav ekipa, eto nije prošlo puno od kupnje ženinog c2 i krepal auto. Neće palit. Verglal je jučer i danas, sad niti to. Kad se ključ okrene, kliik klik samo.
Međutim neko vrijeme već izbacuje signal Oil Pressure low.?? Moguće da je uljna pumpa il senzor?
Trenutno stoji doma, u ponedjeljak sa šlep službom u servis.
Srećom draga ima moj c3 Bleki. Uglancao ga i kupio baš tepihe za c3 u P. A. u Zagrebu. 250 kn.
 

Ax boy

Well-known member
Ok to je istina. Ispraznio se ali što bi moglo biti zašto je krepao. Možda ta uljna pumpa? Jel ko imao c2 vtr hdi da mu je svijetlilo biiiiip biip, oil Pressure low....?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Sve se to može zblesiti radi slabe baterije. Ja bi lijepo to prvo riješio uz BSI reset, pa onda vidit dalje dali baca greške
 

Ax boy

Well-known member
Aha aaaa misliš da je duže vrijeme slab akumulator pa se desila greška oil Pressure low???
Reset Bsi? Hmm vidjet ćemo. Jedan dobar limar, inače prijatelj kaže da se može riješit problem dok drugi mehaničar
kaže da c2 zeleni prodam u dijelove jer ispod 10,000 nemogu složiti motor? Hmmm. Vidjet ćemo, sutra ide sa šlep službom u servis...
To Be Continued......
 

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Cim malo oslabi akumulator cesto se dogodi da se jave glupe greske, koje nisu realne..kako padne napon, tako se signali poremete i sve se zblesi..
Nama se na brodovima to stalno dogada s tim da motor cak i upali..pustimo da malo napuni bateriju, resetiramo i sve nestane..
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Može bit banalna obavjest, prekontroliraj sve, možda treba servis radit il promjenut neku sijalicu, ak se vraćala, spajaj negdje dijagnostiku, nešto je zabilježio
Ovo za sijalice, neznam dal javlja točno koja ne radi, meni na c3 kaže, a na c5 nikakve obavjesti 🙄
 

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Može bit banalna obavjest, prekontroliraj sve, možda treba servis radit il promjenut neku sijalicu, ak se vraćala, spajaj negdje dijagnostiku, nešto je zabilježio
Ovo za sijalice, neznam dal javlja točno koja ne radi, meni na c3 kaže, a na c5 nikakve obavjesti 🙄
A stvarno nisu normalni..meni na C6 isto nista ne javlja..mogu sva svitla crknit i ne bi zna..a na xm-u sve javlja..
 

Ax boy

Well-known member
Hvala Mengela, vidjet ću jaaoo. Još je deda vlasnik prije mene, uzeo ga iz uvoza iz Francuske preko auto mariteje žitnjak Zg. Ko zna šta c3 sve skriva. Pozitivno gledajući, vjerujem ništa više. Veliki servis je prijatelj iz servisa napravio na njemu tak da.
Alu felge nisu lake za održavat nimalo, ponekad zezaju. Tek što ih operem, niti krenuo s praone a već prljave od prašine s kočnica. Uuuuuu srećom zima je tu i ratkape...
Što se tiče c3, dobri stari saxo 1.5 d recimo i manje problema sa elektronikom.... Stare dobre 2000te,02/03....🤣🤣😎😎
 

markan1000

Well-known member
preko auto mariteje žitnjak Zg
Gledam ja svaki dan jedan C3 I redizajn 1.4 Hdi kod susjeda (ne znam točno godište). Nedavno mu je pilio pragove koliko su istrunuli, svako malo neki zez s motorom, s elektronikom, sa svjetlima... A nema ni 150.000 km navodno. Najprije je hebao mamu francuskim autima. A onda je i sam skužio da su ga naguzili kod kupnje.
Kupljen u Maritei. Kladim se da ima bar 250.000 ili što je još izglednije, neki gadan udes...
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Može bit banalna obavjest, prekontroliraj sve, možda treba servis radit il promjenut neku sijalicu, ak se vraćala, spajaj negdje dijagnostiku, nešto je zabilježio
Ovo za sijalice, neznam dal javlja točno koja ne radi, meni na c3 kaže, a na c5 nikakve obavjesti 🙄
Na mom ne javlja, povremeno udjem u meni da vidim da li prijavljuje neku gresku.
 

Dalibor

Dado Tornado
preko auto mariteje žitnjak Zg
Kupljen u Maritei. Kladim se da ima bar 250.000 ili što je još izglednije, neki gadan udes...
s njima sam dogovarao kupnju jednog ulickanog volva početkom godine isto iz francuske, odma vidiš da su "trgovci", baš klasična priča.
najjači su s onom garancijom i servisom na koji se mora ići u neki njihov servis u kozari boku.

axbox, ako možeš kupovat preko neta najbolje odi na carvertical i provjeri auto, carvertical.com, imaju neku akciju
 
Na vrh