Pustolovine AxBoya

Ax boy

Well-known member
Pozdrav citroenaši, taman sam krenuo kući sa posla, i svega par metara od posla. Na početku podvožnjaka u Miramarskoj( Zagreb), nepažljiv motorist se zakucao u gepek o mog berlinga, tj. u branik. Poljubio vrata... Šalu na stranu, stajao sam u koloni i on vozi i valjda je prekrasno uočio kolonu da stojimo i nije stigao zakočit. Taman je gužva prema zapadu, kad idem doma oko 16h.
Bogu hvala, i on i ja smo prošli bez većih ozljeda. Njegov Harley Davidson isto ok, međutim moj berla je dobio jakiii udarac, šamar. Tressss...









 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Franz

Well-known member
Znaš da sad slike možeš drito u forum dodati? :) Ono, čisto da ne moramo klikati toliko. Pogotovo na mobu. ;)
 

Milosh

Test
Jbg, žao mi je što ti se to desilo!

Pokušavam vidjeti oštećenje na Harley-u ali ne mogu, ne znam je li do slika ili su jedva vidljiva?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ajde nije pre strašno, barem je sve čisto po pitanju krivice :)
A Harley je to valjda sa gumom sve odradio?

Znaš da sad slike možeš drito u forum dodati? :) Ono, čisto da ne moramo klikati toliko. Pogotovo na mobu. ;)
Već smo pokušavali :)
 

Ax boy

Well-known member
Ah ja i forum i slike borba. Uglavnom priznao čovjek krivnju, iz Osijeka tek došao jučer. Prvi dan i bum. Išao uz pomoć GPS-a, čuo klik na uređaju, samo bacio pogled dole i sekunda i prekrasno stisnuo kočnicu. Međutim hvala Bogu, svi živi i relativno zdravi. Sad procjena štete, tj. Obavili a onda ide za novce pa nagodba. Sve sam bio u servisu u Cs-u da vide dečki sve, kako, šta i eto. Sreća ipak što u osiguravajućoj kući imam i paket Oryx. Mogu dobit zamjenski auto na 7 dana, dok je moj na popravku. Nije loše mislim, možda na kratko dobim neku makinu, iako sam zadrti tvrdi citroenaš. Svako zlo za neko dobro. Nek je sve najgore u tom lomu moj plavkić najgore nastradao,... Rekla bi mama moja.
Eee da... Joooj umalo zaboravih
Post je automatski spojen:

https://i.postimg.cc/FHw13hxg/received-573129440039372.jpgPoložilaaaaaa moja mila ženica, vozački. Huraaaaaaaa, fešta mala - kod dede, restoran. Špansko. Fina papica uhhhh
 

Ax boy

Well-known member
Eeeh mengela, prvo punta u oglas kad ga regam. Da dobijem 1300 eur, super.
Njoj se čak sviđa mali c1 al opet kod rabljenih je ista cijena, c3 je veći.
A c2 vtr?, Lijepi su?
 

Ax boy

Well-known member
Ma kaže mi iz citroen servisa prijatelj mehaničar. Jako malo dobrih c2 ima, razvaljeni mnogi, tj mašine il truli.
Bolje je ipak gledat c3, c4 il možda peugeot 206. Ženici se od srednje škole sviđaju pežojići lavići pa ćemo vidjeti.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ako nije karambol, teško će protruliti išta osim pragova... isti su C2 i C3 po tom pitanju, tj. dosta čak i dobri.
VTSi su redovno razvaljivani, a uredim, ako ih ima, neće cijena puno padati.
Ja bi kod C2 možda gledao 1.4 benzin ili dizel, ovisno o potrebi...
 

Ax boy

Well-known member
Vozi ona mog plavog, u Dalmaciji kod naših dole. Kostanje - Omiš :) :) Ja uredio šurjakov audi a3, 1.6i benzin. Crvena kožna sjedala, alu felge msw 17, fini je šurjakov audi, iako sam ja zadrti citroenaš ali eto.
Post je automatski spojen:

Opaaa plavi
Post je automatski spojen:

Eto, bili i u Splitu :)
Post je automatski spojen:

A slikao u centru Omiša i jednog BlueHdi Berlinga, kakav je taj inače? :)
Post je automatski spojen:

Eto ekipa citroenaši , do 07.08 sam u Dalmaciji, hvala Bogu eeeee :). Ako je netko na relaciji Kostanje - Omiš - Split, može neka kavica ;)
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

Ax boy

Well-known member
Ooo ekipa citroenaši, u ulici u omišu, četvrt žarka dražojevića. Nešto se skupilo citraća jutros. Šogor moj i puno ljudi koje znam ne vole citroene hahahah :)
 

Ax boy

Well-known member
Mengela, ma dobar je, šogor 31.god, ja 26 hahahah. Ma on samo audi i to je to. Poštujem ga, čovjek zna što voli kao što ja ne bi ni sjeo u ništa osim u Citroën.
Nego da se pohvalim...
Post je automatski spojen:

Pozdrav, od idućih dana službeno sam vlasnik C3 1.4hdi 2011. 93xxxisuće samo. Crni tzv."Bleki" . Kupujem ga od limara iz Cs Zagreb Tratinska 32, inače mog dobrog prijatelja hahhhhah :). On prodaje od jednog dede tog crnog , koji je 36'godište i nažalost vjerojatno više neće moći voziti. Deda ga je 2015ste uvezao iz Francuske, za njihovo tržište je rađen. Neki mi kažu da je malo drugačiji nego oni iz HR.
Auto je top, prosjek zasad potrošnja 5.4/100km. Auto je uglavnom u zadnje 4 godine vožen po gradu i to nažalost slabo pa se za gušio malo pa ga krećem propuhivat po autoputu.
Još neka papirologija i auto baš moj.
Šta kažete a?
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:
Na vrh