Pustolovine AxBoya

mengela

Well-known member
Donator foruma
Meni redovno ne radi jedna pozicija i svijetlo za tablicu otraga /žena lupa s vratima prtljažnika/ doslovno se džek odvoji, đubre od C5X7 šuti ko da je sve ok! A ja ga jos žalim kad mlada zalupi 🥴
No bitno da vrišti kad se djeca igraju pojasom do te mjere da moram stat i objasnit mu da znam kolko nas je u autu i da smo vezani 😎
 

Milosh

Test
Ja koliko znam da na C5 ne postoji ta mogućnost. To u principu zavisi od ožičenja i dizajna modula koji kontroliše svjetla, a kod Citroena BSI kontroliše sve, čak i rod vinove loze u Francuskoj.
 

Ax boy

Well-known member
Eto ga ekipa 3 Citroena, fali četvrti. C2 je na servisu, još tjedan, dva.
Uglavnom gripa poharala mene i ženicu. Starci moji ispod nas žive. Maske nose sad jaooo. Meni je temperatura prošla, okus i miris imam tako da. Jedino njoj je 37.4 još al proći će. U utorak idem svejedno na testiranje al bit će sve dobro.
Kako ste vi svi? 😎😎😎😎
s njima sam dogovarao kupnju jednog ulickanog volva početkom godine isto iz francuske, odma vidiš da su "trgovci", baš klasična priča.
najjači su s onom garancijom i servisom na koji se mora ići u neki njihov servis u kozari boku.

axbox, ako možeš kupovat preko neta najbolje odi na carvertical i provjeri auto, carvertical.com, imaju neku akciju
A gle trgovci jesu sigurno imam fasciklu od dede tog, auto maritea i sve to... Auto ide s obzirom da je 1.4hdi, ima filter čestica malo je vožen u zadnjih 5 godina pa ga svako malo, 1 mjesečno treba ispuhati na obilaznici. Inače je autić solidan.
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Pozdrav ekipa Citroenaši, oooo danas je Nova godina. Izlazimo ja i supruga iz samoizolacije jeeeejj huraaa!! Čak se osjećam kao da je 80 i neka i vraćam se iz jna haahahahhaha. Međutim, ovo je 2020ta ipak. Falila mi je vožnja u mom blekiju c3. Ionako ima 95xxxisuća u 9 godina. Stajao je 8 dana bez paljenja. Sad Via šoping malo.
Kako ste mi vi, ima li još ko u samoizolaciji? 😎😎😀😀😀😀. Ovakav je bio kao na slikama kad je opran, sad već 10-15 dana stoji.

😍😍😍😎😎😎.
Napokon, povratak u civilizaciju. Na svježi zrak. Lalallala
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Pozdrav iz Rijeke.
Nađe se lijepi Vts, Blue Pearl. Malo fini restać Local uuuuu 😎😎😎😀😀 i tako.
Godišnjica braka mene i moje voljene.
09.11.2019. & 09.11.2020. 🥳🥳🥳
Moj c2 1.4hdi vtr još na servisu već cca 3 tjedna 😀😀🤣🤣🤣🤣. Tjedan dana krepa nakon kupnje otprilike 😭
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

Ax boy

Well-known member
Kupio ga bez dogovora sa limarom, prijatelj majstor iz citroena, godinama održava nam aute. Tati i meni. Preporučio mi je blekija c3 od dede tog, još mi veliki servis napravio i pitao me oću kupit mali štedljiv citrać. I rekao da ne kupujem, bezveze jer su oglasi prepuni svega i pogotovo je teško nać vtr c2 sa dobrim pragovima što im često odlazi, truli... Kupio sam od njega plavka kojeg sam često isticao na forumu tu, sad ga tata vozi. Međutim nisam ga poslušao, zaletio se i kupio sam ( neka mi oproste forumaši tu jer mi je tata i sam po mami svojoj i zlatara, zagorac) auto kako od ženine kume muž kaže od KR - kromanjonca auto, zagorje glavno golf i BMW. Ovaj koji nam je prodao c2 zeleni vtr i uvjeravao nas u sve i svašta čovjek. Em stavio na c2 205/40/17 i otišla brzo getriba kako smo ga kupili. Em klip otišao bye i sad ide drugi motor pa to traje... No, meni nije problem nego ženi mojoj fali njen c2dvojkić Zelenko (od milja). Stalno me pita oće do Božića hahahha biti gotov. 🤨🤣🤣🤣😎
 

Ax boy

Well-known member
Ja se isto nadam da će ženu njen c2 služit onda napokon. Nego upravo zamijenio gume na autu. Zimulje stigle gore Continentalke, 185/65/15. Dobio neke univerzalne ratkape s njima ali jedna ratkapa pukla s unutarnje strane dok sam ju stavljao pa sam onda maznul od tate hahah sa berlinga i stavio sebi sve 4🤣🤣🤣😎😎😎. Nema do original Citroën ratkapa, općenito. Ove univerzalne po konzumu, kaufland i sl. Ništa, nula bodova. Uhhh
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Pozdrav citroenaši dragi, šta se radi? Neka tmurna nedjelja, hladno i oblačno, pravi novembar. Ja se nakon bolovanja vraćam na posao sutra, jeeeeeej xDD
Malo se valja počastiti, kod Dede, Zg Špansko. Bon apetit svima 😎😎👍👍
 

Prilozi

Ax boy

Well-known member
Ma nisam toliko, evo recimo jedni dobri čvarci od PPK, rijetkost kod kupovnih uhhh. Da lakše podnesem hladni ponedjeljak 😎😎😎👍👍
Mezimci kuće, mali Bongo i Micko - Glavni Goodfather...
Pozdrav ekipa, eto žena me napala zar sam poludio, 6 puta me zvala ujutro. Baš sam jutros maknuo mob od sebe, u kolima. Naime, svekar je nju vozio na posao, (ona predaje u školi u Zlatar Bistrici) pošto ide tamo zbog guma pa da ona ne ide sa autom. Ma, nisu ni došli do Zaboka, na pola autoputa, kvrccccc!! Pukne guma, a sad je to njegov, inače moj bivši berlingo. Prilikom trzaja volanom, lupio sa retrovizorom u znak putokaz. Sve zbog tih stalnih radova na dionici prema Zaboku. Navek neku stranu rade cestari. 😮😮😮
Srećom, bez posljedica većih je problema. Oboje su dobro, samo plavko ozlijeđen. Sva sreća je da je samo auto loše prošao. 👍👍👍😎😎😎
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:
Na vrh