Pustolovine AxBoya

Ax boy

Well-known member
Pozdrav. Ako može pomoć, dragi forumaši? Tražim Xsaru do cca 6,000kn za tasta svog
Dizel bi bila super ali može i 1.4i 55kw.
. Hvala svejedno

💕💕🤗🤗
Oprao ženin C2 VTR, lZelenko mora biti čist.
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

Ax boy

Well-known member
Pozdrav, ekipa. Našao sam jedan zgodan c5, 1.6hdi automatik break verzija, srebrna metalik ( 2011.g.- kao i moj c3). Zanima tog čovjeka zamjena za mog c3 i koliko vidim zainteresirani su. Za ženu je auto. Jedino će on provjerit zašto se pali kod mene Service risk of clogging - iako se ja vozim normalno unatoč tome. Njega kad se razradi otvorenom cestom jer c3 ima samo 111,000. Lampica se ta ugasi. Ljude je strah što je to ali vjerojatno dpf zeza ili je zaštopan?
Uglavnom moguće da bude ključ za ključ, c3&c5.
Zanima me vaše mišljenje, prvo ću ga svakako spojiti kod svog mehe na dijagnostiku. Što kažete?
Nije to 2.0hdi, nego 1.6 ali ipak?
P.S.: Slike od c5 ice. Fora je i lijepa lađa prava
 

Prilozi

Profiler07

Well-known member
Ja kako znam taj 1.6motor je magnet za najebat pogotovo sto je automatik(robot),razmisli opet.Ja ga ne bih,radije bih kupio C5 redizajn(2005-2008)benzinca i puknes plin i tvojoj sreci nema kraja
 

Ax boy

Well-known member
Čudna trampa 😎
Oni žele c3, za ženu on uzima. Majstor u Citroën servisu će mi spojit c5 na dijagnostiku pa da vidimo. Ako mi bude velik auto, zamijenim ga za c4. Vidjet ćemo
Ja kako znam taj 1.6motor je magnet za najebat pogotovo sto je automatik(robot),razmisli opet.Ja ga ne bih,radije bih kupio C5 redizajn(2005-2008)benzinca i puknes plin i tvojoj sreci nema kraja
Ma kaj će mi stari C3 iz 2008. Tražim c4 2011/2012. Međutim kako je ovo uletio vidjet ćemo. Prvo ću c5 temeljito uzduž i poprijeko provjerit sve.
 

Ax boy

Well-known member
Super je autopraona i ima mi odličnu opciju pranja od ispod, al to je samo na 2-3 stanice za pranje, nezz na kojoj si bio. Ugl tip top :cool:(y)
Bio sam na prvoj odmah tzv. otvorenoj :
Bleki C3. Često sam tamo. Odlično peru strojevi - miniwash. Možda se i sretnemo koji put kolega. Koja rega je c4? Lijep model. Uskoro uzimam taj, I Hope 🤣🤣🤚
Neki dan, ok ima već tjedan dana. Gledao sam jedan Peugeot 308, 1.6hdi, 68kw. Uglavnom auto se činio ok, lijepa bijela boja, sve fino. Međutim prilikom pregleda motora, ćaća je otkrio u posudi mulj od ulja, smeđa je bila. Treba biti skroz bijela ( stavljeno je unutra Castrol ulje)?😮. Što reći? 😮🤣🤣🤣
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

Ax boy

Well-known member
Opran Blacky 💕💕. Vjerojatno jedno od zadnjih pranja u mom vlasništvu. Pa nek je bal. Tip top ulickan. Hvala vlasnicima i odličnoj samoposlužnoj auto praonici Adriatech, Sv. Nedjelja... 😀 😀
 

Prilozi

Cutac

Prèkaroš
Jedinica je zapravo dosta ružan auto u sivoj boji i osnovnoj opremi.
Kriva tema, ovo je trebalo u neslučajne susrete.
 

Ax boy

Well-known member
Jedinica je zapravo dosta ružan auto u sivoj boji i osnovnoj opremi.
Kriva tema, ovo je trebalo u neslučajne susrete.
Jedinica? C3 Picassić?. Zato ja čekam, na proljeće će past neki c4 vjerojatno. Ma more c3 2013-14 vidio jučer u cinestariću 😀😀
Ako je tko od kolega forumaša u Škabrnji. Lipi pozdrav 🤜 🙏
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

Ax boy

Well-known member
Nedavno :
Najbolje kad mi kupac dođe i kaže uhh ima ogrebotina a uglavnom od parkinga izvana na što nisam mogo utjecati puno. Mogu ispolirat al jel to garancija? Em i crna boja 😮😮😮. Ljudi su naivni. Traže 2011/12 a misle da je baš sve ko da je 2021 auto... 😀
Godine i vožnja čine svoje. Bitno da je motor što bolji i da ništa ne curi, ne dimi. Motor je pod broj 1 najvažniji.
Šta vi mislite, nije loš moj Blekić. Šteta da nije srebrni, ne bi se ogrebotine vidjele toliko ali C'est la Vie.
 

Prilozi

Na vrh