Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

brezC4

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

Kaj nije tak? Kaj nije? Kaj? Itko? Bilo tko?

nemam komentara hahaha

Te Ultragrip bi posramile i druge gume na suhom, na snijegu ideš kao tenk i jako dobro kočiš
da. u svim recenzijama sam tako pročitao, a i jedan kolega ima na svom autu baš takve i kaže da ih ne bi mijenjao, nema šanse.

Koliko su te izasle?
dimenzije 195/65/15 91T kod lašiča 62,90€/kom, nakon povrata DDV-a cca 53€/kom što bi bilo, preračunato na našu valutu (1€=7,50kn) 470kn, odnosno 398kn (zaokružimo na 400kn/kom). kod nas, samo za usporedbu, je oko 100€.

i sad još montaža cca 150-200kn i neka nagruva snijeg čim prije ;)
 

brezC4

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

Super cijena :palac-gore:

Ako ne padne snijeg, pravac na sljeme, gore ce ga biti :D
Apsolutno sam cijenom zadovoljan. Jedino što su sad poplaveu Sloveniji pa jedva se može proći.

Ma kakvo Sljeme....Mont Blanc je pravi izazov :)
 

brezC4

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

zimske gume su gore



uvijek se prenerazim kada vidim manje gume nego što su ljetne...smiješno izgleda
 

Krky

Lakerski profesionalac
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

Prijatelju nabaci neke citračeve ratkape, drugo kolo će bit vjeruj mi:cool:
 

brezC4

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

neke citračeve ratkape
ne idu ratkape na zimski set. ovako izgleda više banditski ;) :cool:

obično ne stavljam ratkape zbog toga što često zna ih snijeg/led odbiti kada se uleti u neki nanos pa se brzo izgube.
 

Krky

Lakerski profesionalac
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

ne idu ratkape na zimski set. ovako izgleda više banditski ;) :cool:

obično ne stavljam ratkape zbog toga što često zna ih snijeg/led odbiti kada se uleti u neki nanos pa se brzo izgube.

Ja svoje vežem drotom oko felge:D:D:D
 

Krky

Lakerski profesionalac
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

Ma nije problem učvrstiti električarskom vezicom, samo mi onda guvi onaj badass izgled ;)

Imaš pravo:palac-gore:
Meni sa još neda stavljat zimare, vidi mi se da bi ovo bablje ljeto moglo još potrajat cijeli studeni..
 

Krky

Lakerski profesionalac
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

a možda nas sve skupa iznenadi snijeg kao službe za čišćenje cesta od snijega svake godine :D
i to je moguće, meni nije neki problem, taman da padne pola metra kroz noć, ja sa lopatom očistim metar oko auta, krokodilka križni i 5min zimure su gore:D:D


krvav je to lebac. nema socijalno, topli obrok... :) (kad porastem biću kengur, komentiranje kako zarađuje onaj frajer u engleskoj nogometnoj ligi)

ja baš danas mijenjao ulje i filter. nekako se taman poklopilo sa gumama.

čisto informacije radi: 60kn/litra total quartz 9000 5W40, filter ulja Bosch 121kn, rad za izmjenu ulja 100kn.
a filter goriva u tokiću (za C4) oko 300kn
uvijek stavljaš Bosch filter ulja? malo je skuplji..
ne staviš odmah i filter zraka?
 

brezC4

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

uvijek stavljaš Bosch filter ulja? malo je skuplji..
ne staviš odmah i filter zraka?
da. navika :)
a filter zraka nema potrebe mijenjati svakih 10000km. gdje bi došao kad bi tako radio.... :) filter zraka provjeriš, ali najčešće je na 50000 ili 60000km za zamjenu (ovisi i o načinu i mjestu vožnje).
 

Krky

Lakerski profesionalac
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

da. navika :)
a filter zraka nema potrebe mijenjati svakih 10000km. gdje bi došao kad bi tako radio.... :) filter zraka provjeriš, ali najčešće je na 50000 ili 60000km za zamjenu (ovisi i o načinu i mjestu vožnje).

To sigurno utjeće na njega, ja ga promjenim na svakih 10tkm kad mijenjam ulje, jer sam čul da ti motori imaju klapnu koja je jako osijetljiva na prašinu, da ne kažem na smeče, a košta cirka 3.000,00kn a filter PURFLUX= 69,00Kn
sad neznam možda sam u krivu:confused:
 

Krky

Lakerski profesionalac
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

pogledaj kakav je, ako je sasvim čist onda čemu izmjena? Filteri k tome rade obrnuto,

što su stariji, to više filtriraju.
Nekad sam na stojadinu lupil s njim u ogradu i gas dalje:D:D
Zadnji put sam ga mjenjal na 10tkm i bilo je u nutra lišča prašine i svega i svačega:disgusted::disgusted:
isto sam mišljenje imal ko ti sad, spuhal sam Mahle filtera sa pištoljom, i bil je čist, ali na onim mjestima gdi se savija kao valovito na rubovima kad si pogledal kroz njega bil je redki da si kroz njega mogel videt tunguziju:shock::shock:
da sam ga ostavil, siguran sam da bi nakon 3tkm popucal na rubovima i u usis bi ulazilo "smeče"
 
Na vrh