Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

Zmix

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

ali kako svi krivo shvate malteški križ i njegovo značenje...
Sve je to ok po pitanju značenja malteškog krsta ali jebiga, odmah me podseti na ovaj nemački Das Panzerauto... ROFL

 

La Marche

Iskreni optimist
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

Ispravak netočnog navoda - nije to na slici auta malteški križ. To je željezni križ.
Nisu niti slični, osim što su križevi, koga zanima detaljnije, tu je dobro objašnjenje.
 

brezC4

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

eto, merkelica me odlikovala.
:)

uglavnom, objašnjenje:
trebao je biti malteški (vezano za vitezove vatrogasce). pošto nekih normalnih nisam vidio na ebayu, uzeo sam ovaj željezni. a malteški je trebao biti samo moralna podrška vatrogascima (imam nekoliko frendova u DVDima).
 

brezC4

New member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

Kolekcionarski predmet, gdje obično parkiraš auto?
puna 2 i pol dolara na ebayu 4 komada tako da ne moraš pribjegavati prljavim rabotama ;)

Štetočino!
istina
ali sam napravio i jedno umjetničko djelo. ako pogledaš ove otiske od prstiju prilikom šarafljenja kapica hehehe izgleda kao neka avangarda ili možda kao one mrlje koje koriste psiholozi i psihijatri za psihoanalizu pa svatko vidi nešto drugo :)
 

Marko

Well-known member
re: Prvih 150000km, C4 by "brezC4"

ma znaš onaj psihotest kad ti pokažu mrlje pa onda kao šta vidiš pa te tako psihoanaliziraju.
Već si me splašil, sam si mislil da sam ne pravi... :D
Ali ak dobro pogledaš ova spodoba kraj kapice za ventil je rak a iznad njega je riba sabljarka? Kaj nije tak? Kaj nije? Kaj? Itko? Bilo tko? :surprised::thinking::hm::grin:

Te Ultragrip bi posramile i druge gume na suhom, na snijegu ideš kao tenk i jako dobro kočiš. Mene su osobno jako pozitivno iznenadile jer kad pogledaš šare na gumi zgledaju kao da ćeš se i sklizat na mokrom a kamoli na snijegu. ;)
 
Na vrh