Prijedlozi i pitanja vezani za forum

Memphis

Active member
Dečki pa nije ovo Yuga niti vojska ... demokracija. Svatko ima pravo na svoje mišljnje ... ostali su sami tu da odvagnu jel se slažu time ili ne. Nema potrebe za presijom i izigravanjem "moći" , time se ništa pozitivno ne postiže.

Kako će klinci naučit nešto ako ćemo imat takav nastup prema njima?
 

Milosh

Test
Evo samo da se javim da sam živ i na ovoj platformi! :) Čekam tapatalk....

Super mi je ova XF platforma, još se navikavam i učim šta kako... Inače, jedini forum čiji sam član a da koristi ovu platformu.
 

Cutac

Prèkaroš
Čak da ja ne oftopičarim.
Napisao sam post u temu o mom C4 II i ne vidi se kao novi post nego je pridružen prethodnom koji je iz 12. mjeseca.
Čisto da prijavim bug :)
 

Milosh

Test
Sadržaj reklama koje vidite nema nikakve veze sa forumom već sa onim što ste prethodno gledali/pretraživali, ili onim što su ljudi u vašoj blizini (obično ista wifi mreža kod kuće ili na poslu) pretraživali.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Sadržaj reklama koje vidite nema nikakve veze sa forumom već sa onim što ste prethodno gledali/pretraživali, ili onim što su ljudi u vašoj blizini (obično ista wifi mreža kod kuće ili na poslu) pretraživali.
Hvala na objašnjenju Milosh. Ovo je logično. Za bušilicu bi se još dalo naći traga u mojem historyu, ali za seksi žensko donje rublje je interesantna misterija. Hmmm. Možda me žena iznenadi. Tko zna kakav je njen search histroy. :)
 

Cutac

Prèkaroš
Meni se pokazuju na mobitelu busilice i carape. Busilice sam trazio intenzivno, a carape nisam. Nisam ni gledao djevojke u samostojecim carapama na mobitelu. To je korelacija, ak trazi busilicu, onda se nece buniti na zenske noge u najlonkama. I bome se ne bunim, zna geglo :)
Zajebi poruku, nije mi to reklama nego tvoja slika sto si uploadao hahaha
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Bemti kako smo moderni, trebat će mi dan dva da pohvatam i vas i novi forum :D

Nego, neznam dal me sjećanje vara, šta se nisu reklame otvarale u novom prozoru kad ih se klikne?
 

markan1000

Well-known member
Zašto teme u pojedinom podforumu nisu poredane kronološki? Nego npr. na vrhu bude najnovija tema, pa onda neke random dvije-tri teme, pa onda sljedeća koja kronološki ide po redu nakon prve?
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Zašto teme u pojedinom podforumu nisu poredane kronološki? Nego npr. na vrhu bude najnovija tema, pa onda neke random dvije-tri teme, pa onda sljedeća koja kronološki ide po redu nakon prve?
Meni su sve kronološki osim ovih šta imaju puntinu ili kako bi na sjeveru rekli, pribadaču. 😁
 
Na vrh