Prijedlozi i pitanja vezani za forum

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Jako mi se sve skupa dopada. Znam da je forum novi i da se mora uhodati

ALI imam par prijedloga za unapređenje.

1. u profilu ako se može dodati opcija za upisati karakteristike auta. Npr. klikneš na strelicu, pa odma pored modela i godišta piše snaga, kmtraža, oprema...
2. ako se mogu za nijansu smanjiti ove ikonice u postovima: citiraj, uredi, multi-quote, hvala...
3. smajlići. ok su ovi, ali su preunificirani. hoćemo neke citro smajliće. :D

e, i dopada mi se jako ovo što se u profilu na forumu može urediti ko FB stranica. to bi se moglo dopasti tjunerima ;)

molim da se iz "uredništva" netko očituje, a i vi ostali što mislite o prijedlozima? komentari?

živili!
 

skorpyon

New member
Re: Prijedlozi za forum

S obzirom da će nas biti moj prijedlog je da se napravi dio kao garaža,gdje će svatko od nas predstaviti svog limenog ljubimca....
tako je od prilike i na drugim forumima...da se ne mješa taj dio sa ostalim raspravama!! :cool:
 

citrus

New member
Re: Prijedlozi za forum

Bok!

Hvala vam na prijedlozima. Iako je forum u 'testnoj' fazi drago nam je da vam se dopada. Na garaži se intezivno radi. To je jednostavno neizostavan dio. :D

Smajliće ćemo riješiti, a probat ćemo i gubme smanjti. :) Što god vas interesira ili želite predložiti, samo kažite.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Prijedlozi za forum

Pošto još puno ljudi nezna za ovaj forum ( i sam sam sasvim slučajno naišao ),možda bi bilo dobro na druge auto forume ubacit link..ja sam ubacio link na forum.hr :cool:
 
Posljednje uređivanje:

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Prijedlozi za forum

evo jedne interesantne teme sa forum.hr....
samo takva obljetnica, a tako malo odgovora...
http://www.forum.hr/showthread.php?t=528231
Je,žalosno :(,al gle,to ti je do našeg mentaliteta..ako si primjetio na dotičnom forumu,nedo bog da pitaš za neki problem sa citroenom,pežom,renolom ili fiatom..e onda kreće pljuvačina na bar 2-3 stranice tipa-kaj si i očekival od francuza..to ti ****a nevalja..to su ti sve poluproizvodi itd..Za naš mentalitet je jedino sveto trojstvo auto i niš drugo,tj cjeni se jedino "das auto":mad: A onda na istom forumu čitaš: problemi s golfom..problem vezan uz passat..problemi s audiem itd. Šta hoču reć ? To da se svi auti kvare i da francuzi nemaju ništa više problema nego i druge marke ! Sve ti je to stari moj do našeg mentaliteta..žalosno,al istinito..:(
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Prijedlozi za forum

rekel bi kak ekipa ne poznaje dovoljno dobro povjest citroena. zato su se na toj temi i javila 2,3 čovjeka.
vjerojatno je citroen dao po broju izrađenih modela najviše onih koji su promjenili shvaćanje auta ko takvog.
traction avant je prvi pokrenio koncepciju auta sa prednjim pogonom i neovisnim ovjesom. ds je doveo u optrebu materijale koji nisu čelik i drvo u izradi auta.
pa mala visa je napredniji auto od pola današnjih minija.
mislim da su srbi više u tom citroen filmu. rekao bi po nekoj gruboj procjeni, koja je možda i kriva, kako samo u beogradu ima više dijana i spačeka nego u cijeloj hrvatskoj.
u sloveniji je prije 50 godina pokrenut jedan od prvih citroen fan klubova u svijetu. jugoslavenski citroen klub.
šteta što citroen nema neke vozačkije i atraktivnije modele trenutno ili zadnjih 15tak godina, jer bi tada sigurno ta tema bila aktivnija.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Prijedlozi za forum

U potpunosti se slažem s tobom ! Malo su zastranili zadnjih 10-ak g, al možda se to sad promjeni s novim C4 i C3,a pogotovo s istima al u DS izvedbama.. Jedini koji je bio malo vozačkiji je C4 by Loeb..:D
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Prijedlozi za forum

Ima li kakva opcija "Pogledaj postove od svoje posljednje posjete"? Ako nema, a može se uvesti, meni bi pasalo :)
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Re: Prijedlozi za forum

Ima li kakva opcija "Pogledaj postove od svoje posljednje posjete"? Ako nema, a može se uvesti, meni bi pasalo :)
Ima u vrhu na izborniku: nove poruke.
Tu je stisnem i odma vidim šta je novo. Nove poruke

Danas sam sam ostavio link na par foruma za ovaj forum. Nadam se da je to OK?
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: Prijedlozi za forum

Primjetih da fali podforum za Xsaru Picasso, a fali i za C-Zero. :rolleyes:

Također, imam izrezanih dosta iz novina "pitanja čitatelja" o Citorenima, naravno skupa s Marušićevim odgovorima.
Ako intersira forumaše, mogu to objaviti u svakom podforumu, zavisno o kojem modelu se radilo. :cool:
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Re: Prijedlozi za forum

Predlažem razmjenu linkova sa drugim forumima.

I da, štampajte naljepnice. Tak neku decentnu za stavit na stražnji kraj avteka. :D Recimo s logom foruma.
 

gox

New member
Re: Prijedlozi za forum

Ovo za naljepnice je super, inače nisam baš neki fan naljepnica ali recimo neku malu na zadnju bočnu šajbu nebi bilo loše :) Ali polako, nov je forum pa će, ja se nadam, s vremenom doći i to :) Moramo polako neke mini meeteve počet organizirat :)
 

Olaf

New member
Re: Prijedlozi za forum

pitanje za Administratore:
dali ovaj forum podrzava Tapatalk aplikaciju?
nisam cesto na kompu u zadnje vrijeme pa da mogu preko iPhonea na forum
 

citrus

New member
Re: Prijedlozi za forum

dali ovaj forum podrzava Tapatalk aplikaciju?
nisam cesto na kompu u zadnje vrijeme pa da mogu preko iPhonea na forum
Kolega mi je bio nešto spominjao Tapatalk. Bit će kroz par dana aktivna sigurno. ;)

Dodatak: vidim da je to već u funkciji.
 
Na vrh