Prijedlozi i pitanja vezani za forum

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Dodavanje attachmenta (privitaka) u post je nešto što bitno olakšava korištenje foruma. Mislim da je čak dostupna i opcija drag&drop (povuci iz foldera i pusti ovdje). Problem je da fotografije zauzimaju puno prostora na serveru.

Dvije su opcije.

1. Isključiti privitke i nastaviti s klasičnim dodavanjem slika. Bitno komplicira stvar.

2. Ostaviti dodavanje privitaka, ali ih eksternalizirati na Amazonov data server. Ovo čak nije ni skupo. Cijenu se tu, ako nekog zanima (https://aws.amazon.com/glacier/pricing/?nc=sn&loc=3)

Ako se slažete,a pitanje se prvenstveno odnosi na donatore foruma (i one koji će to tek postati ;)) predložio bih drugu opciju, a financiranje izdatka iz 'proračuna foruma'.

Iskoristio bih ovaj post kako bih pozvao sve one koji svakodnevno posjećuju forum, a koriste neki od dodataka za blokiranje reklama da ga isključe, odnosno dodaju izuzetak citreonforum.hr. Imamo samo Googleove reklame, a taj kikiriki od googla trošimo baš za ovakve stvari. Ne mlatimo nikakvu znatnu lovu na reklamama, a od velike su koristi.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Kad se sad nisan šokira, nikad i neću...Sale, šta uradi od foruma 😱 Men bilo bolje prije...nemeren se ja na ovo priviknut o_O
Zajebajen se naravno...ovo se je čekalo (y)
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Čestitke i pohvale. Sve lipo i pregledno. Radi glatko. Ugodno iznenađenje. Bravo i za odabir koloriteta. Crvena mi nikad nije bila mila boja. ;)
Fora je i šta se poruka može poslat Alt+Enter. Dosta zgodno kad si na laptopu.

A i dodavanj slika je stvarno sad seksi. Ovo je sad postalo nešto ka Facebook za Citroene. :D
 
Na vrh