Prijedlozi i pitanja vezani za forum

Squalo

New member
Berlingo 2 ili 3

Pozdrav.

Imam jedno pitanje, odnosno nedoumicu nastalu na ovom forumu. Po mojem shvaćanju.

Dakle vidim da je ovaj podforum Berlingo III, znaci da ovdje poimanje Berlinga 1 ph1 i Berlinga 1 ph2 ide pod dvije generacije, a ne pod jednom, Berlingo 2 (2008-2018) se tu vodi pod Berlingo 3, a službeni Berlingo 3 (2018- ) je ovdje Berlingo 4.

Ajde bok.
 

Dalibor

Dado Tornado
valjda dok naš administrator Sale ne proknjiži, ali ovih dana traže ga u svim dućanima jer svagdje piše "SALE", pa se mora pričekati, tko zna u kojem dućanu je danas
 

markan1000

Well-known member
Samo letimičnim pregledom sam našao hrpu smeća na sve tri teme o svom autu, bez ikad ikakvog upozorenja, a tu me netko kolje zbog jednog posta. E bome neće i nije u redu. Ako smo do toga došli da se ne postupa jednako prema svim članovima foruma, nek mi slobodno briše i profil. Pa nisam prvašić da mi netko packe dijeli zbog jedne rečenice.
Molim neka se sve ovo briše.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Samo letimičnim pregledom sam našao hrpu smeća na sve tri teme o svom autu, bez ikad ikakvog upozorenja, a tu me netko kolje zbog jednog posta. E bome neće i nije u redu. Ako smo do toga došli da se ne postupa jednako prema svim članovima foruma, nek mi slobodno briše i profil. Pa nisam prvašić da mi netko packe dijeli zbog jedne rečenice.
Molim neka se sve ovo briše.
Teško je popratiti sve. Ne znam o čemu se radi. Nemoj se ljutiti, molim te. Pojasni o čemu se radi. Sve se može riješiti.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ne kužim točno di je problem, onaj post sa slikom je nestao. No premještam raspravu tu za sad, može se poslije i pobrisati

a tu me netko kolje zbog jednog posta.
Pa nisam prvašić da mi netko packe dijeli zbog jedne rečenice.
Misliš na onaj moj ''imate temu za to'' komentar? Ili nešto drugo?
Ako je to u pitanju, nisam ništa ozbiljno mislio, samo nastavak (interne?) zahebancije na temu, trebao sam dodati smajli na kraj :)

Samo letimičnim pregledom sam našao hrpu smeća na sve tri teme o svom autu, bez ikad ikakvog upozorenja
Uvijek možeš kontaktirati moderatora ili prijaviti post da se nešto počisti ako treba. Nije nikakav problem. Nama uvijek nešto može proći ispod radara... ne postoji ekipa koja bi radila i dežurala 0/24, volontira tko i kako stigne. I kako je tko raspoložen.
Jedan dan teme mogu biti moderirane momentalno, dok drugi dan može biti divlji zapad, ako se potrefi da nema modova.
S obzirom na dosta opuštenu atmosferu na forumu, ne forsiram da je baš sve 100% po špagi, na mnogim temama se ode malo u širinu.

Ali na temama ''Moj ...'' je svaki korisnik gazda, kako želite, tako će ta tema i izgledati.
Ako želite da budu samo slike bez komentara, može. Želite da brišemo/premjestimo sve što nije vezano uz vaš auto - može.
No u te detalje nas morate sami uputiti.

Ako smo do toga došli da se ne postupa jednako prema svim članovima foruma,
Ako ti ovo gore nije odgovorilo na pitanje oko eventualne nejednakosti, slobodno mi tu ili u pm napiši o čemu se točno radi pa da riješimo sve ;)
 

markan1000

Well-known member
Što se mene tiče, sve je u redu.
Èisto da sve bude jasno, najnormalnije je da se u svakoj temi povremeno pojavi nešto što ne spada u tu temu. I ako je to u nekim granicama normale nikome normalnom neće smetati, pa tako ne smeta ni meni da u "mojim" temama bude nečeg što ne pripada tamo. I apsolutno nikakvo čišćenje mojih tema niti tražim niti je potrebno!
Ali upravo zato me zasmetalo ovo...
Misliš na onaj moj ''imate temu za to'' komentar? Ili nešto drugo?
...jer je bilo upućeno nakon samo jednog posta mimo teme u kojoj se nalazilo. I zato sam povukao paralelu s mojim temama.
Malo "off-topica" nikad nikog nije ubilo, pa tako ni mene.
Što se mene tiče, možemo dalje. Ovo je super forum, neka takav i dalje ostane.
 
Na vrh