Prijedlozi i pitanja vezani za forum

Dalibor

Dado Tornado
forum je bio dobar do prije 5-6 god., nakon toga je bilo varijacija, no zadnje 2-3 god. totalno je bezveze.
ovo je 1 od 2 foruma na cijelom internetu uz nekih 10 www stranica koje posjećujem, valjda postane navika kad se na nešto klikće 10 god.
 
Posljednje uređivanje:

Brruno

Well-known member
Ja sam relativno newbie ovdje, od 2016. ali meni je forum pomogao em da ustedim dosta novaca ( oko 10000kn) em sam naucio puno o svom a i o ostalim modelima citroena koje dosad nisam vozio iz cistog razloga sto mi nijedan nije bio lijep. Ne znam kakav je bio prije,ali bio sam na par foruma i ovdje je bas "fino" u odnosu na neke :)

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Zašto?
Bilo je par žena prije dvi-tri godine. Sad ih nema. To je Daliborova čežnja šta se tiče foruma i forumskih zajednica. :) C3 je posta preksup za ciljano tržiše. Sad se vozi Suzuki. Kad novi ce3 bude opet po 69-79.000, vratit će se i žene na forum.
 

pokra89

Well-known member
Pa, iz moje perspektive, forum je poprilično mrtav. Gotovo sve aktivnije teme nemaju uopće veze s naslovom, novi se rijetko priključuju dok stari rijetko pišu, a često se desi da se kroz cijeli dan ništa ne napiše, makar to bilo nešto neobavezno i čisti offtopic. Također, forum je otvoren, pa koga zanimaju neke stvari ne treba se čak niti prijavljivati, što je po meni apsolutno bezveze i to je glavni razlog zašto tu ne pišem i neke "osobnije" stvari. Isti forum susjedne zemlje je puuuuuuno puno aktivniji, življi, da ne kažem i s puno više stručnijeg kadra.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
U poredjenju sa forumom iz Srbije, ovaj je dosta "tiši". Slazem se sa kolegom Pokra89. Mogu se dodati neke teme, kao tamo recimo. Tipa,
Sta slustate dok ste u Citroenu, itd.
Meni forum odgovara, mozda nekad pomognem, mozda meni neko pomogne.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Slažem se s pokrom! Teško da će se tu šta promjeniti, samo da ne bude gore! Nisam baš kapacitet da nekom pomognem, al čist solidno offtopicim :D
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
stari rijetko pišu
Istina..ima još nas par koji tu i tamo pridometnemo koju, ali vjerujem da je to iz razloga što je masa njih promjenila marku vozila i više im ovaj forum nije interesantan...ili je jednostavno došlo do zasićenja, pa samo čitaju i ne komentiraju :whistling:
A novi ? Novi ne pišu jer im je već u ovih 10g već sve relativno servirano :D

forum je otvoren, pa koga zanimaju neke stvari ne treba se čak niti prijavljivati, što je po meni apsolutno bezveze
Imali smo davno raspravu na temu otvorenosti/zatvorenosti foruma, i došli smo do zaključka da "zatvaranjem" foruma nebi ništa postigli..tj imali bi duplo više članova koji bi i dalje bili samo posjetitelji a svejedno nebi sudjelovali u raspravama kao i ovako :hm:

Sta slustate dok ste u Citroenu
Ta tema ima :cool:

al čist solidno offtopicim
I sam sam nekad bija takav, tako da te potpuno razumijem :D
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Meni je forum solidan.

Ono što je minus - podrška za mobitel - smeće. Tapatalk je samo za donatore (podržavam!), pa to ljude koji nisu donatori odbije od pisanja, jer je ona 'mobila verzija' kaos. Ono je jedva za čitanje, a kamoli za pisanje.

Drugo, forum nema hrpu značajki. Obavijesti o odgovorima, prikaz novih tema, tagiranje, emotikone, fali te neke interaktivnosti.

"garaža" je loša, problemi sa stavljanjem slika, itd.

Javnost foruma. To je OK. Srpski forum je zatvoren. Ti ne znaš što te čeka. Izgubiš vrijeme ne registraciju, pa prva poruka, pa čekanje odobrenja, pa još napiši X postova. Registracija ko neka masonska inicijacija, pa kad napokon uđeš, shvatiš da te ne zanima. Tamo ljudi voze uglanvom stare citroene, a to mene, recimo uopće ne zanima.

Što se tiče "tajnosti" možda bi podforumi "Moj citroen" mogli biti rezervirani samo za registrirane članove i da to Google ne bilježi. To bi bilo zbog nekih razloga korektno.

Forum bi preporodio prelazak na XenForo. Ne razumijem se u forume kao moderator, ali govorim kao korisnik i član.
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Obavijest.

Migracija je djelomično gotova. Prioritet je bio čim prije vratiti osnovnu funkciju i sadržaj foruma na novoj platformi.

U idućim danima rješavat ćemo redom
1. statuse donatora i njihov pristup TapaTalku,
2. Garažu
3. Dizajn foruma
 

Dalibor

Dado Tornado
i tako je Sale morao upgradetati forum umjesto da večere provodi mijenjajući semering poluosovine na svojoj corsi B 1,2 '98.,

samo da bi mi imali više smajlića........
 

charllie

Active member
Neznam ali meni vrlo,vrlo smeta sto je Forum posto englez,uz to ne sluzim se engleskim.Toplo se nadam da je to sam privremeno,ktomu ne svidja mi se ova plava boja,crveno je bilo puno ljepse.
 
Na vrh