Prijedlozi i pitanja vezani za forum

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Sale imao pokusno lansiranje? :) Niam imao (ne)sreću upasti na testirajne, ali se nadam da će se zadržati i na XenForu postojeća crveno-sivo-crna kombinacija.
 

mamut

C5
Donator foruma
milosh, kako si riješio tapatalk?

meni se ne želi ulogirat, javlja krivi user i password u tapatalku, na PC-u normalno radi

nemogu nać opcije da omogući tapatalk u postavkama foruma
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
XenForo licenca je kupljena zahvaljujući donatorima foruma. ;)

Testirao sam je i suočio se s dva problema koja su privremeno prolongirala prelazak na novu platformu.
1. putanja linkova se razlikuje. Drugim riječima, nakon prelaska na XenForo s vBulletina, forum bi gotovo potpuno iščeznuo s Googlea. To svakako želim izbjeći. Zato sam isprogramirao preusmjeravanja (htaccess ), ali nedovoljno dobro, jer ponekad dolazi do pogreške. Radim na tome.
2. "garaža". Nova skripta za "garažu" je miljama ispred postojeće, ali ne postoji dostupan alat za izvoz postojećih unosa iz aktualne "garaže". Napravio sam neku svoju skriptu za izvoz, ali sam se suočio s razlikama u načinima kompresije fotografija. Zaključio sam kako je vjerojatno najbolje započeti s 'garažom' ispočetka. Mislim da mnogi od postojećih 'profila' u garaži, koji su stari i deset godina, više nisu aktualni. :)

Nakon prelaska na XenForo, mnoge stvari ću, poput statusa donatora, rješavati ad hoc u danima koji predstoje. Stoga vas molim za strpljenje.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Šta je ovo cili dan problemi s forumom. Deset puta san proba i ništa. Tri puta objavljiva poruku, nije prošla.
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
I dalje problemi
U Edge browseru izbacuje "Database error" a u Exploreru radi sve ok
Hvala Mirda!

Ulazio sam od sinoć u trag problemu. Vbulletin ima problema s aktualnom verzijom SQL-a, odnosno defaultnim postavkama mySQL servera.

Sad bi trebalo raditi.
 
Na vrh