Prijedlozi i pitanja vezani za forum

Franz

Well-known member
Wow, push notifications su od danas dostupne za forum. Upravo ne Chrome pitao želim li ih dopustiti za Citroenforum.hr
 

sir.Oliver

Well-known member
i mene to isto pita ... nego , kako je vama sa prijavljivanjem odnosno otvaranjem tema / postova / PM ? ja s time imam problema već skoro mjesec dana . stranicu mi otvori za par milisekundi , prijavi ( uloguje ) za par minuta , ali temu ili PM jako teško otvara( ako uopšte i otvori . ) najčešće me izbaci na praznu stranicu , na kojoj je samo adresa ( URL ) i ništa više .....
P:M:
a čemu služe te " push notifikations " ?
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Zaboravismo na donatore i Tapatalk? :rolleyes:
Nisam očekivao poteškoće.

Problem: račun na Tapatalku pod kojim se vodi forum, prema Tapatalku, 'ne postoji/obrisan', ali je domena i dalje 'zauzeta', pa se ne može dodati na novom računu.
Onda razmjene mailova: 'javite nam se s -email adrese s koje ste kreirali račun...' Nakon toga ništa. Mislim da je to neozbiljan i bezvezan startup. Inzistirat ću na rješavanju problema.
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Novosti:

1. Upisani su postojeći Donatori u novi sustav.
2. Preko vikenda će za postojeće Donatore biti omogućen Tapatalk
3. Omogućena je prijava na forum preko Google/Facebook računa, ali i povezivanje postojećih računa s vašim Google/Facebook računom zbog jednostavnije prijave u forum.

Račun možete povezati klikom na svoje kroisničko ime u gornjem desnom uglu, pa na 'Povezani računi' ili klikom ovdje: https://www.citroenforum.hr/account/connected-accounts/

Kakav god da je, 100 x je praktičniji za pregledanje foruma (i pisanje) od korištenja browsera.
Sigurnosno je problematičan od samih početaka do danas.
 

h5n1

Member
Jedna stvarčica šta sam zamijetio da mi fali jako. Prilikom pregledavanja preko mobitela nevidi se kolko je ljudi pogledalo post. i Č i Ć u naslovima malo bode oći :-D Inaće super jos kad se garaže vrate kao na starom forumu bit će deluxe.
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Prilikom pregledavanja preko mobitela nevidi se kolko je ljudi pogledalo post
To je, nažalost, danak malenih ekrana mobilnih uređaja. Svi elementi prikaza na laptopu/desktopu jednostavno ne stanu na mobilne ekrane, a ako bi se 'ugurali' postoji mogućnost nepravilnog prikaza ili popularnije 'raspadanja prikaza'.

i Č i Ć u naslovima malo bode oći :-D
Riješeno. Postoji mogućnost greške u pojedinačnim temama. Ako naletite na takvu, molim, dojavite ovdje. ;)

jos kad se garaže vrate kao na starom forumu bit će deluxe
Radi se na tome. ;)

Je li neko uspeo? Više ga i ne vidim u pretrazi Tapatalk foruma.
Sve je podešeno kao i na prijašnjoj platformi. Problem je uk omunikaciji s njihovom podrškom i neodgovaranju na e-mailove.
Puno novih foruma s podrškom za mobilni prikaz napušta TapaTalk, a komunikacija s njima sigurno je jedan od razloga. Ne znam što mogu više napraviti da bi Tapatalk riješio problem.
 
Na vrh