Preporuka i iskustva za servis: ZAGREB, SISAK, ZAGORJE

Cutac

Prèkaroš
ajde ajde ipak privatnoj. ja sam čekao par tjedana
Nadao sam se da ćeš reći privatna, jer ja sam na MR čekao 3 dana :D
Ako Pavelov ne uspije, ako zatim Ivanov ne uspije, tek onda idem njima. A ako dva pohvaljena električara sa original dijagnostikom ne uspiju ništa, sumnjam da dalje treba i pokušavati :D
 

Pavel

Lepi™
Radiona je iza Caffe Bara Forest, u dvorištu. Onaj mali odvojak kad silaziš sa Kutinske ceste. Meni je sve do sada riješio, doduše većinom su problemi bili mehaničke prirode no preko dijagnostike je sve u detalje vidio. Nikad nismo na ćoravo radili ili se natezali. Stvarno što je našao i promijenio, to je i popravilo stanje.

Trenutno imam nekakav problem na suvozačevom prozoru. Malo zastajkuje staklo. Nije ništa strašno pa smo se dogovorili na proljeće skinuti sve sa vrata i pogledat u čem je problem. Ima dosta posla pa ga neću za:cenzura::cenzura::cenzura:avat za tak nešto a sam se ne usudim skidat i kopat. :D

Javi baš kak je prošlo. Èisto da ne ispadne kao reklama. Nije ni on svemoguć, ali opet..Ja sam zadovoljan, nakon sranja s CIB-om samo njemu vozim i ide..
 

Cutac

Prèkaroš
Radiona je iza Caffe Bara Forest, u dvorištu.
Neki dan sam se provezao onuda, gledao, ali nisam vidio. Valjda je dublje negdje.

skinuti sve sa vrata
Nabavi na vrijeme kopče sa ebaya. Trebat će ti hrpa, a kod nas su višestruko skuplji nego kod kineza.

Javi baš kak je prošlo. Èisto da ne ispadne kao reklama. Nije ni on svemoguć
Malo tko je. A meni zapravo ne treba svemoguć nego netko sa iber dijagnostikom. Kod koga god sam otišao ista priča, dijagnostika nije kao ona u ovlaštenom. Svi imaju VCDS ili kako već, a za PSA ništa.
 

Cutac

Prèkaroš
Pričao sa frendom nešto o majstorima i ajd da navedem majstore koji su radili na C4 i VTS-u u zadnjih par mjeseci(a radilo se).

Pohvale/preporuke:
AutoDac u Karlovcu - "moj mehaničar" i em je dobar mehaničar, em je dobro društvo, nemam niti jednu zamjerku, napravi sve što može(čak mi je polirao branik kada je drugi put netko ogrebao c4, većina majstora bi samo prešutila)

Franc getribe - napravio sve bez problema

Javor&Sin - Lijepo polakirao, popričali, sve super

Loša iskustva:

Cindrić u Sisku - napravio ruglo od auta i onda još bio nekulturan i bahat, radije bih vozio ogrebani auto nego opet njemu išao


Neke izostavljam jer nisu napravili ništa dobro, ali nisu napravili niti ništa loše, uglavnom nisu napravili ništa :)
 

Cutac

Prèkaroš
Dodajem CIB Commerce u Buzinu jer su me preko reda primili(i zaslužio sam, koliko sam love ostavio, što cijeli auto, što dijelovi :D), napravili AUX, fino sve lijepo.



Sve mi se čini da Moj mehaničar i CIB ostaju prvi izbori("bolje je da platim nego da se patim" :D) :)
 
Posljednje uređivanje:

Pavel

Lepi™
Sve što sam radio, radio sam kod svog majstora i zadovoljan sam učinjenim. Jedino iskustvo van njega sam imao sa Citroen servisom u ZG gdje je servisiran prije nego što sam ga preuzeo i tamo je bilo sranja s filterom goriva i ostalim. Ne radi se o Buzinu, već negdje u ZG, nemam pojma iskreno gdje. Kovinska ili Savska, tak nešto.
 

Cutac

Prèkaroš
Ima netko preporuku mehaničara u Sisku i okolici da bi mi zamijenio nosač motora sutra ili prekosutra(po mogućnosti sutra)?
 

Cutac

Prèkaroš
Moj mehanicar je na zalost imao saobracajku, ali srecom ce se oporaviti.
A do tada, ima netko preporuku mehanicara, za pocetak, za nosac motora?
 

Cutac

Prèkaroš
Hvala!
Sad si me sjetio da u Vukovini ima neki doktor za PSA, moram ga pronaći.

Porkolabić, da, da

Ajd jos ako netko ima preporuku auspuh majstora da izbacim rezonator :D

Kad nema preporuke auspuh majstora, jel ima preporuka limara?
Na VTS-u imam otprilike ispod nogu vozača i suvozača neke čepove(odozdo)(dupli pod) i na rupama se pojavila narančasta boja. Ništa nije trulo, čak se ni ne ljušti, ali bih to sredio dok je jednostavno.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Kad nema preporuke auspuh majstora
Što ti treba?
Prije par godina smo od Lastovčića naručivali po mjeri. U milimetar je napravio. Ima još dobrih majstora, ali kad sam vidio što je frajer sve slagao prema željama i idejama, to je čudo. :)
 

Cutac

Prèkaroš
Što ti treba?
Skinuti srednji lonac i zamijeniti ga sa cijevi. :cool:
Išao bih Lastovčiću, ali nekako ne želim otkad sam zbog njih skoro skinuo ispušnu granu koja je u stanju kao da je sa police skinuta jer su rekli da prdi. Em su krivu dijagnozu dali, em su me koštali oko 200 kuna benzina jer su rekli da dođem da će oni skinuti, a na kraju sa 2.0 ne skidaju jer je teško dostupna. A ja im preko telefona naglasio da je 2.0 i da je grana iza...
A prvi put sam bio naručen za nosače zadnjeg lonca i lik koji me je primio je dodatno vidio da je spala šelna i da to treba srediti, ali da se nisam za to naručio pa mi neće napraviti. SREÆOM je to čuo drugi radnik i rekao da će on ako treba jer je 10 minuta posla.
Dok je Gazda Lastovčić jako uljudan, kvaliteta posla zavisi o individualnom radniku. E da, taj koji nije htio šelnu staviti mi je zdrobio rikverc, polovično je ubacio i pokušao krenuti :twisted:

Tak da zapravo, Lastovčića ću zvati ako mi nikoga drugoga nitko ne preporuči :D
 

Franzg

New member
Cutac ja sad kad sam imao onaj cudan zvuk (koji je na kraju ispao kuplung) otisao kod Auspuh Isapa i skuzio da mi je srednji lonac otisao u k...a stavljen kod lastovcica prije mjesec i nes dana...kad ga se lupalo od dole culo se kak unutra vibriraju dijelovi(mislim da se raspao iznutra)...uglavnom odmah sam kod Isapa stavio novi srednji lonac jer mi se nije dalo do Sv Nedelje i neznam di mi je racun a i iso sam logikom ak se sad dogodilo moglo bi opet...ali s druge strane njihovi (od laste) inox protocni kojeg sam imo 2 godine i sad imam pred koji mjesec stavljen novi straznji inox protocni su se pokazali odlicnima...
 

bbozak

Active member
Bivše vozilo sam kod Isapa krpao, auspuh jel, dobar je to auspuh servis, dobro rade, sve je trajno. Neko od njih u fušu limariju radi, pa ako kome to zatreba... Iza ugla ima radionu, 2 min autom
 

Cutac

Prèkaroš
skuzio da mi je srednji lonac otisao u k...a stavljen kod lastovcica prije mjesec i nes dana
Meni dosta :)
Hvala :)

Budem vidio tog Isapa, a i kada sam bio za klimu kod Frigooma(preporuka za njega), preporučio mi je nekog njegovog legu koji radi auspuhe, pa budem i kod njega pogledao.

Limara još nema? :(
 

amorphis

Member
Prošlog tjedna mijenjao sam stražnje diskove i pločice, te prednju lijevu štangicu balansa u AMC Marko u Dugavama.
Sve korektno obavljeno.
Palac gore :)
 
Na vrh